Jak u ženy poznat předstíraný orgasmus


Projevy těla u orgasmu jsou u každého jiné, což je nejspíše důvodem toho, že téměř všichni muži nerozpoznají, když žena orgasmus předstírá. Přesto jsou určité aspekty stejné, a ty bychom vám chtěli představit.

Proč ženy vůbec orgasmus předstírají?

Na tuto otázku máme hned několik odpovědí – snaha být skvělou milenkou, nechuť k sexu, neschopnost dosažení orgasmu či obavy z partnerovy reakce. Zralé ženy, které jsou delší dobu s jedním partnerem, můžou procházet jakousi krizí, kdy sex se stálým partnerem odmítají.

Jak předstírané ženské vyvrcholení odhalit?

Máme pro vás hned několik tipů – několik tělesných znaků, které ženy pouze svou vůlí nedokáží ovlivnit.

1. Rychlejší dech

Ženám, které dosahují orgasmu, stoupá tep a zároveň začínají lapat po dechu – žena dýchá mělce a velice rychle. Tento fakt se bohužel ale většina žen, které orgasmus předstírají, snaží napodobit.

2. Barva kůže

Při ženském vyvrcholení stoupá i teplota těla, tudíž i barva kůže se především na obličeji zdá býti červenější. Co se týká barvy, můžete si též všimnout, že i ženiny stydké pysky budou plnější a tmavší.

3. Hlasové projevy

V případě orgasmu ženy zapomínají na okolí kolem sebe a vychutnávají si tento pocit naplno. Pokud jste tedy během styku ženu kontrolovat, jestli vůbec dýchá, tak s nevyšší pravděpodobností orgasmus předstírala.

4. Poševní sekret

V případě ženského orgasmu dochází k razantnímu zvýšení produkce poševního sekretu, proto se jedná o tzv. mokrý orgasmus. Pokud žena má problémy s vlhkostí s i při orgasmu zůstane „suchá“, jedná se o znak toho, že byl orgasmus pouze předstíraný.

5. Ztopořelé bradavky

Dalším faktorem, který je pro ženy nemožný předstírat, jsou ztopořelé bradavky. Při ženském vyvrcholení nebo vysokém vzrušení zvtrdnou – ale dejte si pozor, nejedná se o jednoznačný faktor, protože příčinout ztopoření může být i zima.

Zdroj foto: sxc.hu

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |