Jak poznat nevěru u ženy


Máte s partnerkou krásný vztah a myslíte si, že by vás nikdy nepodvedla? V minulosti podle statistik více podváděli muži. V dnešní době jsou čísla už daleko vyrovnanější. Ženy se v posledních letech změnily. Ale samozřejmě není nevěra jako nevěra, musíme brát v úvahu několik různých situací. I ta ženská nevěra se liší od mužské. Pokud máte pocit, že vás partnerka podvádí, existuje několik bodů, které vám pomohou její případnou nevěru odhalit.

Schovává mobil a vypíná počítač

Chtěla po vás, abyste jí přečetl zprávu, která jí přišla a nyní vypíná monitor u počítače, hned jakmile vejdete do místnosti a telefon má zaheslovaný, i když tomu dříve nebylo? Znamená to tedy, že nechce, abyste věděl, kdo jí píše. A to není úplně dobré znamení. Pokud se na to cítíte, zkuste se jí rovnou zeptat, kdo jí pořád píše. Pokud bude reagovat podrážděně, něco není v pořádku.

Ztratila o vás zájem

Nevěnuje vám partnerka žádnou pozornost, i když vás dříve sekýrovala i za neumyté nádobí? Pokud už se vás ani nezeptá, co nového v práci, jak jste se před den měl, znamená to, že si pravděpodobně našla někoho jiného nebo její city k vám výrazně pohasly.

Nepotřebuje vás

Dříve trvala na tom, abyste trávili veškerý volný čas spolu, ale teď už si najednou vystačí sama. Spoustu aktivit podniká sama a nevyžaduje vaši účast. A i když jí oznámíte, že jdete s kamarádem na pivo, nemá nic proti, ačkoliv dřív nadávala.

Vymyšlené kamarádky

Poslední dobou tráví příliš času s kamarádkami, které třeba ani neznáte. Tvrdí, že najednou potkala spolužačku ze střední, že jde na kafe s kolegyní z práce. Je jasné, že vám žádnou z těchto kamarádek nepředstaví, jak by taky mohla. Jsou to kolikrát jen vymyšlení osoby, které jí zaručují kvalitní neprůstřelné alibi.

Více o sebe dbá a pečuje

Pokud si vaše partnerka za poslední dobu nakoupila hodně nového oblečení, které jste na ní navíc vůbec neviděl, je možné, že se strojí pro někoho jiného. Pokud si začala dávat více záležet na úpravě vlasů a make-upu, i když jde údajně jen na kávu s kamarádkou, je zde pravděpodobnost, že je něco špatně.

Zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |