Sex ve třech: PRO a PROTI


Žádná fantazie nemá své meze. Zvlášť ta sexuální. Toužíte vyzkoušet něco nového a zpestřit si tak milostný život? Žádný problém. Tento krok si však nejdřív dobře rozmyslete, abyste pak zpětně činu nelitovali a tato zkušenost se pro vás nestala noční můrou. Většina mužů, jejichž partnerka jim navrhla sex s dalším mužem či ženou, se bojí právě toho, co z toho může nakonec vzniknou. Co když se do ní zamilujete a ona do něj? Co když se jí sex s ním bude líbit daleko víc než s vámi? Co když mě kvůli němu opustí? Podobné otázky běží hlavou každému.

Výhody sexu ve třech

Zpestření

Výhodou sexu ve třech (v případě, že máte partnerku) je pestrost sexuálního života. Ale pozor na žárlivost. Dobře si promysle to, jestli snesete pocit, že si váše partnerka užívala s někým jiným. Proto je dobré se nejdříve společně domluvit, kdo bude tím třetím.

Utužení partnerského vztahu

Máte ve vztahu problémy? Některé studie prokazují, že sex ve třech by vám mohl pomoct problémy vyřešit a zahnat stereotyp. Dejte si však pozor na hranici mezi utužením a rozvrácením, která je v tomto případě velmi tenká. Vždy velmi záleží na tom, co si od toho všichni tři aktéři slibují.

Pravidla

Pokud si všichni tři předem určíte pravidla a řeknete si, co očekáváte, nemusíte se bát, že se vše nějakým způsobem zvrtne. Jestli se ale vaše představy o průběhu milostných hrátek liší od těch partnerčiných, asi raději smeťte tento nápad na nějakou dobu ze stolu. Není dobré ani jednoho ani druhého přemlouvat.

Nehrozí nebezpečí nevěry

Pokud máte choutky zanášet jinam, či toužíte zažít sex s někým jiným i přesto, že máte stálou partnerku, tohle se jeví jako celkem legální cesta. Ale snad není třeba dodávat, že po ní se vydají jen někteří.

 

Nevýhody sexu ve třech

Zdravotní stav

Pokud se do tohoto experimentu pustíte, nejdříve se ujistěte, že vám od ostatních osob nehrozí žádné zdravotní komplikace. Popřípadě se vyhněte nechráněnému sexu.

Žárlivost

Tuto zkušenost byste si měli odpustit, pokud si nedokážete představit partnerku při sexu s někým jiným. Vždy je nutné předem počítat s rizikem, že ačkoli jste oba s milováním ve třech souhlasili, váš vztah to může v konečném důsledku poškodit či zcela rozvrátit.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |