Zdraví a životní stylautor: redakce Menzone.cz

Lichotky, které jsou mužům proti srsti

Pěknou lichotkou partnerovi určitě nic nezkazíte, ale nesmí příjít v tu nejméně vhodnou dobu. Někdy i ta sebelepší lichotka nemusí být dobře formulována a rázem je zraněná mužova hrdost.

Američanka sní patnáct deodorantů za měsíc

Menzone.cz vám na svých stránkách přinesl leckteré zajímavé příběhy. Zpestřením zdějšího obsahu byla například žena, jež si pochutnávala na kamenech. Netrvalo dlouho a máme tu další zajímavost - pojídačku deodorantů.

Párty, které stojí za to navštívit

Žijeme jen jednou a pokud si rádi užíváte svobodu a máte rádi párty s přídavkem adrenalinu, navštivte některé vybrané akce po celém světě.

Chcete si pochutnat na Kundě?

Co byste řekli na to, že bychom vám nabídli dobrou Kundu? A že jí můžete mít celou pro sebe? Myslíte, že jde o vtip?

Češi podstoupili sexuální průzkum. Co na ně prozradil?

Národní výzkum sexuálního chování si posvítil na Čechy a zkoumal jejich sexuální aktivitu. Výsledky jsou více než překvapující. Do podvědomí se více dostává swingers akce, pánové si naopak častěji stěžují na nefektivní erekci.

Američanka s největšími boky na světě

Každá žena bojuje za to, aby se nemusela stydět za svoji postavu. Cviky a odříkání jídla je na denním pořádku. Existují ale vyjímky, jednou z nich je devětatřicetiletá Mikel Ruffinelliová, žena, která se pyšní největšími boky na světě.

Co muže děsí na manželství

Nehrnou se do chomoutu a vědí proč. Kde jsou hlavní příčiny toho, že se nechtějí ženit? Dá se s tím něco dělat?

Po čem ženy touží?

Představte si, že jednoho dne se ráno probudíte a zjistíte, že máte schopnost vidět ženám do hlavy. To by bylo ušetřené námahy a zbytečného přemáhání, co? V pohádce ale bohužel nejsme, přesto existuje studie, která sledovala spokojené vztahy a na základě nich…

Jaké výhody přináší sex?

Sex patří k hlavním pilířům, které pozitivně ovlivňují kvalitu života. Čemu všemu se dá kvalitním milováním předcházet a jaké pozitivní účinky to má na lidský organismus?

Obecní úřady budou zprostředkovávat sexuální služby nezadaným mužům

Katalogy s dívkami a jejich službami budou od nového roku k dostání na městských a obecních úřadech.

« Předchozí Další »
1 8 15 19 20 21 22 23 24 25 28
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |