Párty, které stojí za to navštívit


Žijeme jen jednou a pokud si rádi užíváte svobodu a máte rádi párty s přídavkem adrenalinu, navštivte některé vybrané akce po celém světě.

Rajčatová bitva (Bunyol, Španělsko)

La Tomatina patří k největším rajčatovým bitvám na světě. Její tradice se začala psát roku 1945 ve španělském Bunyolu. Rajčatová bitva začíná vždy poslední středu v srpnu. Každoročně jí navštíví desítky tisíc lidí. Zapojit se můžete i vy!

Oktoberfest (Mnichov, Německo)

Kdo by neznal největší pivní festival v Německu. Přes 6 miliónů lidí si nenechá ujít tento svátek se spoustou zábavy a hlavně ohromným množstvím piva.

Běh před býky (Pamplona, Španělsko)

Velkým adrenalinovým zážitkem je běh před býky v ulicích Pamplony. Tato zábava se ve Španělsku odehrává již od 19. století, kdy se do ulic vypustí rozzuřené stádo býků a vaším úkolem je vzít nohy na ramena a co nejrychleji utíkat.

St. Patrik's Day (Dublin, Irsko)

Dublin se jednou do roka celý zazelená. Bývá to 17. března kdy je v Irsku státní svátek a kdy začíná velká pařba, ověnčená zelenými kostými, zeleným jídlem (těstoviny, zmrzlina) a při tom všem se pije tmavé pivo.

Plážová párty za plného měsíce (ostrov Ko Phangan, Thajsko)

Největší plážová párty na světě. Koná se každý měsíc vždy, když má být měsíc v úplňku. Mimo sezonu akci navštíví 8 000 lidí, na Silvestra je to třeba 30 000 pařmenů a pařmenek. Pánům jsou k dispozici svolné thajské dívky, dámy si mohou pochutnat na výborných a vychlazených drincích.

Karneval (Rio de Janeiro, Brazílie)

Nejslavnější karneval na světě se spoustou tance a krásných polonahých dívek. Ulice Rio de Janeira se rozvlní do rytmů samby. Karneval trvá celý týden a je to jedna velká nekončící párty.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zábava

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |