Zdraví a životní stylautor: redakce Menzone.cz

Pánské přirození je kratší a kratší. Kdo za to může?

Další studie nás muže bombarduje zprávami o tom, že se naše chlouba rok od roku zkracuje. Co je toho příčinou a jak na tom budeme za několik desítek let?

Ženy podstupují plastiku bodu G. Co to znamená pro muže?

Plastika bodu G je mezi ženami novým trendem. Více si užít sexuální hrátky je hlavním důvodem, proč podstupují tento bolestivý zákrok. Výsledek za to zřejmě stojí.

Co muži nesnáší na ženách

Ačkoliv si život bez ženy většina z nách nedokáže představit, jsou věci, které nám na nich docela dost vadí. Přehnané pusinkování, půlhodinové zkrášlování v koupelně nebo přecitlivělost je jen malým výčtem ze seznamu 10-ti věcí, které na ženách muži nesnáší.

Majitelka největších ňader na světě

Ruská modelka a moderátorka Marija Zarring se setkala se svou konkurentkou. Přesvědčila se o tom, že existuje poprsí ještě větší, než má ona. Nosí jej Američanka Annie Hawkins-Turner a je…

Která jídla zvyšují sexuální apetit

To by v tom byl čert, aby někdo tvrdil, že jídlo a sex nemají spojitost. S jídlem roste chuť a se kterým nejvíc, to vám prozradíme v následujícím článku.

Víte podle jakých parametrů vybírat doutník?

Možná i vy si rádi dáte kvalitní doutníček, ale možná se teprve v nabídce doutníků chcete zorientovat. Není to přitom až tak jednoduché. Doutníků je velké množství druhů a vyznat se v nich není snadné. Uvedeme si proto jejich základní parametry, podle kterých si vybírat.

číst celý článek >> Placená inzerce

Deodorační spodní prádlo pro muže

Je to hit mezi pány kravaťáky. Spokojenost s touto novinkou potvrdil i fotbalista londýnské Chelsea Frank Lampard. Se spodním prádlem značky Shreddies nemusíte mít strach ze zápachu.

Padělky trenýrek zaplavují internet, mohou poškodit zdraví

Český internet zavalily poslední dobou padělky spodního prádla. Nekvalitní čínské napodobeniny nejenže nedosahují kvalitou zpracování originálů, ale mohou teoreticky působit i zdravotní komplikace. Každý by měl proto zvážit, zda koupit nekvalitní padělky značkových trenýrek Calvin Klein. Sice…

číst celý článek >> Placená inzerce

Mužské sperma jako elixír života

Ne každá žena si ráda pochutná na mužském spermatu. Ba co víc - řada z nich považuje polykání semene za něco nechutného. Ostatně pánové, ochutnali jste někdy vlastní sperma? Ale co když právě mužské sperma má blahodárné účinky a prospívá duševnímu zdraví?…

8 zajímavých faktů o marihuaně

Řadíte se do táboru odpůrců, nebo zastánců marihuany? V dnešním článku se podíváme na několik zajímavých faktů, které vás možná překvapí.

« Předchozí Další »
1 8 15 20 21 22 23 24 25 26 28
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |