Jelqing a Kegelové cviky – účinné cviky pro zvětšení penisu


Je vědecky dokázáno, že muži, kteří pravidelně masturbují, mají menší riziko postihu rakoviny prostaty, jejich erekce déle vydrží a po psychické stránce se cítí lépe. Mimo masturbace se můžete věnovat i cvikům pro zvětšení penisu.

Přírodní zvětšení penisu jeqingem

Jelqing je jedním ze způsobů cvičení, kdy přírodní cestou dosáhnete zvětšení penisu. Muži často řeší velikost svého penisu a snaží se podlehnout různým podpůrným prostředkům, které jim mají s problémem pomoci. Jelqing je starověkou arabskou technikou, díky které má dojít pravidelnými cviky ke zvětšení penisu bez použití jakýchkoliv přípravků. Technika spočívá v tzv. „dojení“ penisu, kdy tlačíte krev s živinami od kořene až k žaludu. Abyste mohli začít s jelqingem, je potřeba lubrikační gel na vodní nebo olejové bázi. V žádném případě nepoužívejte mýdla a různá mléka, po kterých penis svrbí, a můžete ho nepříjemně podráždit. Jelqing začněte tak, že na penis nanesete lubrikační gel. Z ukazováčku a palce vytvoříte kroužek (gesto OK), jemně sevřete kořen penisu, co nejblíže k pubické kosti (pubické ochlupení) a pomalu postupujete směrem k žaludu. Jeden jelq by vám měl zabrat 2 až 3 sekundy a končit byste měli těsně před žaludem. Jelqing byste měli provádět při poloviční erekci, při úplném ztopoření byste se mohli zranit, naopak při takřka nulovém ztopoření nebude mít Jelqing efekt.

Kegelovy cviky jako účinná zbraň na posílení pánevního svalstva

Dalším efektivním cvikem jsou tzv. Kegelovy cviky. Toto cvičení bylo zprvu určeno ženám po porodu, aby měly opět těsnou vagínu. Postupem času ale měly tyto cviky pozitivní výsledky i na muže. Muži, kteří by chtěli zlepšit svůj sexuální život, zbavit se předčasné ejakulace a mít zdravý a tvrdý penis, by neměli Kegelovy cviky vynechat. Cvičení probíhá tak, že posilujete a stahujete svaly pánevního dna. Pokud nevíte, které svaly to jsou, zkuste někdy zastavit močení. Přesně tyto svaly je potřeba posilovat, ale v době, kdy nemáte potřebu močení. Často je sevřené udržíte jen pár vteřin, některým se to nepodaří vůbec, ale pravidelným cvičením se dosáhnete výrazného zvýšení pánevního svalstva. Kegelovy cviky provádějte obden. Není doporučeno cvičit každý den, neboť sval potřebuje trochu odpočinku a růstu. V den cvičení proveďte 50 kegelů, kdy při každém z nich stáhněte svalstvo na dobu 1 až 5 sekund. Zpočátku udržíte stažené svalstvo 1 až 3 sekundy, ale pravidelným cvičením a posilováním se tato doba bude postupně prodlužovat.

Tablety na erekci, gely nebo vodní pumpy

Ti z vás, kteří ale nevěří přírodní cestě, mají možnost k zvětšení penisu použít speciální podpůrné tablety. Na trhu je jich nespočet, některé jsou volně dostupné, jiné musí být na předpis od lékaře. Jejich použití má mít za výsledek lepší a efektivnější erekci při sexuálních hrátkách. Mimo to existují i různé pumpy a gely na zvětšení penisu.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

Tagy: zajímavosti

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |