Češi podstoupili sexuální průzkum. Co na ně prozradil?


Národní výzkum sexuálního chování si posvítil na Čechy a zkoumal jejich sexuální aktivitu. Výsledky jsou více než překvapující. Do podvědomí se více dostává swingers akce, pánové si naopak častěji stěžují na nefektivní erekci.

Průzkum proběhl na podzim roku 2012 v České i Slovenské republice a zúčastnilo se ho 1676 lidí. Výsledky jsou v některých tématech docela překvapující.

Předehra

31% všech dotázaných mužů a žen se shodlo na tom, že je podle nich nejlepší předehrou svádění. V případě mužů se ale očekává, že v tomto ohledu budou přeci jen aktivnější.

Pohlavní styk

28% oslovených přiznalo pohlavní styk pouze jednou týdně. Celých 46% Čechů by chtělo svoji sexuální výkonost zvýšit.

Neobvyklá sexuální místa

Jsme národ konzervativců, jinak si nedokážeme vysvětlit, že 32% dotázaných žádná neobvyklá místa nelákají. 28% oslovených si rádo užívá pohlavní styk v přírodě, popřípadě parku, 12% využívá pohodlí auta a 11% si to rozdá ve výtahu.

Swingers párty

Privátní večírky se spoustou mužů a žen, kteří si užívají vzájemné sexuální rádovánky, ve dvojicích, trojicích nebo skupinkách láká především muže (13%), ženy se k tomuto způsobu sexuálních hrátek až tak nepřiklánějí (3%).

Misionář vede

Ani v případě změn poloh při sexu nejsme přílíš aktivní. Za nejlepší a nejvíce praktikovanou sexuální polohu lidé vybrali misionářskou (48%). Obrácenou polohu, muž na zádech a žena nahoře praktikuje 24% dotázaných. Polohu tzv. zezadu provozuje 11% párů, na boku 7% a vleže zezadu 5%.

Stále populárnější orální sex

S nižším věkem se stále více lidí oddává orálnímu sexu. Kolem věku 60 let ho odmítá 20% žen, ve věku 35 až 45 let je to pouze 4,5%.

S přibývajícím věkem u žen klesá jejich spokojenost

Čím mladší žena, tím spokojenější se sexuální aktivitou. Ve věku 35 až 44 let vyjadřuje spokojenost 75 % žen, ve věku 45 až 59 let je to pouze 70 % a nad 60 let je to 63%.

Ach ta erekce

Podle různých výzkumů až 35% můžu trápí různé závažné potíže s erekcí. Zlepšení erekce pánové řeší dostupnými produkty na trhu, nejlepší je ale návštěva lékaře.

Mnoho práce snižuje chuť na sex

To je všeobecně známá věc. 35% lidí, kteří pracují více jak 8 hodin denně již nemají vlivem fyzické vyčerpanosti chuť na sex.

Vzájemná přitažlivost

Muže nejvíce upoutá postava dámy (41%), další naopak sledují velikost poprsí (24%). Na ženský zadeček se dívá 15% mužů. Ženy nejvíce přitahuje smysl pro humor (40%), následuje inteligence 39%, postava 19% a oči 13%. Pánský zadek sleduje 7% žen a ruce 6%.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |