Předčasná ejakulace


Slabá sexuální výdrž nebo předčasná ejakulace. Tímto problémem trpí na celém světě milióny mužů. Nejčastěji sužuje mladší muže, existují však případy, kdy se jej nezbavíte po celý život. Lze se proti předčasnému sexuálnímu výkonu nějak bránit?

Za vším hledej životní styl

Víte, co může být příčinou toho, že svůj sexuální výkon dokončíte během pár minut, v tom horším případě několika vteřin? Jedním z faktorů může být stres – jste vystaveni mimořádným podmínkám, které nejsou pro váš organismus příznivé. Problém s předčasnou ejakulací postihuje i muže s většími emočními projevy a ty, kteří neumí ovládat své pocity. Toto vše má negativní dopad na sexuální stránku, avšak, se vším se dá bojovat.

Co hovoří statistiky

Předčasnou ejakulací trpí v průměru každý třetí muž. Průměrná soulož u muže dosahuje přibližně 16 minut, u žen je to o minutu déle. Jiné statistiky vypovídají o zcela jiných časech, je tedy jasné, že délka soulože je zcela individuální. Jsou případy, kdy k ejakulování dochází ještě dřív, než je zaveden penis do pochvy, za předčasnou ejakulaci lze považovat i okamžik, kdy se muž při sexu uspokojí dříve, než žena.

Jak s předčasnou ejakulací bojovat

Způsobů, jak prodloužit sexuální výkon existuje několik. Podmínkou k úspěšnému odstranění je především ochota spolupracovat. První možností je psychoterapie, kdy jsou pacientovi vysvětleny souvislosti a poskytnuty praktické rady, vedoucí k prodloužení sexu. Především se doporučuje častější a nepřerušovaný pohlavní styk. Doporučovaný jsou i různé techniky k oddálení ejakulace – stiskací technika – před blížícím se vyvrcholením stisknete pevně palcem a ukazováčkem žalud, nebo metoda „start – stop“, kdy delší dobu (přibližně půl hodiny) dráždíte manuálně penis a při pocitu vyvrcholení přestanete. Další možností jsou různé podpůrné medikamenty. Těch se dá v lékárnách sehnat nespočet, některé jsou však na předpis lékaře. Aplikace je buď formou tablet, nebo různých krémů a gelů. V neposlední řadě se doporučuje vyzkoušet i jiné polohy pro oddálení ejakulace – více zde.

Zdroj foto: sxc.hu

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

Tagy: zajímavosti

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |