Nejděsivější místa na světě


Je libo pár hororových scének? Máte rádi děs a tajemno? Pak budou pro vás tato místa jako stvořená.

1. Město Pripjať

Ukrajinské město Pripjať vede na plné čáře. Toto místo nedaleko Černobylu museli kvůli nebezpečí radioaktivity opustit obyvatelé ze dne na den. Vše je na stejném místě jako před lety, jen zchátralé a poznamenané vysokou dávkou radioaktivity. Toto místo si bohužel důkladně neprohlédnete ani dnes.

2. Tajemno pod Paříží

Svět pod Paříží se dá charakterizovat jako neprobádané děsivé katakomby, jejichž stěny jsou tvořeny ostatky šesti milionů Pařížanů. Pokud se tedy rádi bojíte, můžete vyrazit na výlet právě do 350 metrů dlouhých chodeb.

3. Farma mrtvol

Kdo by to byl řekl, že les, ve kterém se skrývá přes 400 hnijících těl, má i praktické využití? Mrtvoly sem byly navozeny vědci, kteří se zabývali různými stádii rozkladu lidského těla.

4. Les Aokigahara

Tento japonský les je nabit negativní energií - ročně tu ukončují svůj život desítky sebevrahů. Zřejmě jde o tradici, kterou započal spisovatel Seicho Matsumoto.

5. Tuol Sleng Genocide

Tuol Sleng Genocide je kambodžské muzeum genocidy. Při prohlídce lidským utrpením vás provází mráz po zádech. Stejného efektu můžete dosáhnout i návštěvou Osvětimi.

6. Bogota v Kolumbii

Zde na vás čeká trochu jiný druh děsu, nejedná se o tajemno v duchařském slova smyslu. Můžete se ovšem každou chvílí stát svědky nejrůznějších útoků, v horším případě se stanete rukojmím nebo obětí. I přes veškeré vládní snažení má nadále Kolumbie nejvyšší kriminalitu.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |