Výhody přátelské zóny


Stalo se vám někdy, že vám objekt vaší vysněné touhy dal košem na prvním rande a vy jste tak skončili v nenáviděné přátelské zóně? Nevěšte hlavu, pánové. Dáme vám pár tipů, jak výhody vám z toho plynou. 

Tři výhody přátelské zóny:

1. Přátelská zóna vám pomůže vylepšit vaše vztahy se ženami

Pokud mezi jediné ženské zástupkyně, se kterými příjdete do kontaktu, patří vaše maminka, pošťačka nebo kolegyně z práce, možná neumíte správně komunikovat se ženami. Přátelství se ženou vám otevře oči a zjistíte, po čem ženy opravdu touží, co očekávají od vztahů s muži nebo jak chtějí, abyste se k nim chovali. Neodmítejte přátelskou zónu, které má i svou pozitivní stránku.

2. Přátelská zóna zlepší vaše komunikační schopnosti

Funguje to asi takto: Zakoukáte se například do kolegyně v práci. Zjistíte si jeji zájmy. Zapíšete se na její oblíbené hodiny jógy, jen abyste jí byli co nejvíce na blízku. Začnete se pomalu sbližovat, ona vám začne vyprávět o svém životě, o svých snech, rodině… Už to vypadá celkem nadějně, až do té doby, než ji potkáte s jiných chlápkem, se kterým začala nedávno randit. Začnete ji proklínat, nadávat a vlastně nechápete, proč si začala s někým jiným, když tráví téměř veškerý svůj čas s vámi. Proč jste zůstali v přátelské zóně? Protože jste jí o svých citech nikdy nic neřekli, ani nenaznačili. Ona si celou dobu myslela, že jí nasloucháte proto, že jste dobří přátelé. To je celé. Tečka. Takže kamarádky vám pomohou naučit se komunikovat se ženami a dostat se ven z přátelské zóny.

3. Přátelská zóna vám pomůže vyrovnat se s odmítnutím

Potkali jste ženu svých snů, jasně jste ji naznačili, jaké s ní máte záměry a že se o ní zajímáte víc než jen jako kamarád. A stejně vás odmítne. To už je život. Odmítnutí je součástí našeho bytí. Ještě budete několikrát odmítnuti, ať už v oblasti pracovní nebo milostné. S tím nic nenaděláte. Důležité je to, jak se s odmítnutím vypořádáte vy. Pokud vám nabídne jen přátelství, příjměte ho. Možná naleznete dobrou kamarádku k nezaplacení.

zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |