Rozešla se s vámi? Nevadí, máme návod, jak to zvládnout


Rozešla se s vámi? Nevadí, máme návod, jak to zvládnout

Zdroj: foter.com

Máte za sebou bouřlivý rozchod s lásku svého života (to si myslíte jen teď, za pár týdnů už vám bude jasné, že těch lásek asi bude víc :)? Ačkoli na své okolí působíte tak, že jste naprosto v pohodě a vlastně se vám odchodem přítelkyně ulevilo, doma vám je přece jen smutno, někdy i sáhnete po skleničce a pak už na sebe nějaké hlouposti dlouho nedají čekat? Dáme vám návod, jak se z té chandry dostat.

1. Přerušte s ní veškerý kontakt. Vymažte číslo, zablokujte si její profil na facebooku i email. Aspoň vás to nebude pokoušet kontaktovat ji ve slabé chvilce. Obzvlášť v alkoholovém opojení. To pak bude obzvlášť duchaplný rozhovor, který věci nepomůže a ještě na vás zanechá hořku vzpomínku. Nenavštěvujte ani místa, kam jste chodili spolu. Za prvé vás to bude trýznit a za druhé budete vypadat, že čekáte, že ji tam náhdou potkáte.

2. Zničit vzpomínky. Odstraňte všechny její fotky a vyměňte si pozadí na vašem notebooku. I jiné dívky vypadají v bikinách dobře. Zbavte se každé věci, která je důkazem její existence. Pokud jí něco musíte vrátit, pošlete to třeba poštou, nebo po společných kamarádech. Nikomu nepomůže, když to bude schovávat někde v krabici. Akorát vás to může přinutit k nežádoucímu vzpomínkovému dýchánku. Nebo což je možná ještě horší, to může objevit vaše nová dívka.

3. Přátelství mezi mužem a ženou neexistuje. Obzvlášť u bývalých partnerů. Zapomeňte na to. Ženská, která chce být vaše kamarádka s vámi rozhodně nechce spát a natož vás mít za partnera. Žena, která na vás vrhne dlouhý pohled a rozhodne se, že raději zkusí štěstí jinde, už netouží být vaší přítelkyní. Vaše přátelství už totiž dávno vyškrtla z věcí, z nichž se chce radovat. Pokud na to tlačí, dejte jí jasně najevo, že momentálně o tohle nestojíte.

4. Alkohol jen  na začátku. Ano, v první fázi nepomůže nic tak dobře jako chlast. Ale následující ráno bude bolest z rozchodu zpět ještě se svojí dobrou kámoškou kocovinou. Nezvykejte si věci řešit takhle. Budete tlustý, budete páchnout a možná vyprovokujete zbytečnou rvačku. Na víkendová rána si radši naplánujte sraz s kámošem v posilovně nebo na tenisových kurtech.

5. Určitě není na škodu mít nějakou kámošku do nepohody s "výhodami". Můžete jí zavolat, vyplakat se na rameni a trochu toho lidského tepla také neuškodí. A vaše bývalka rozhodně nebude nadšená z toho, když vás uvidí v obležní atraktivních žen. I když vás třeba odkopla ona, rozhodně bude žárlit. Jen si dejte pozor, aby se kámoška nezamilovala. S vážnými vztahy to chce trochu oraz.

6. Máte po rozchodu přílš volného času? Tak začněte sportovat, jezdit na výlety a občas zajděte s kamarády na pivo. Určitě vás rádi uvidí a nebudou vám chodit smsky, že se už máte vrátit domů. Domluvte si s kámošem třeba i dovolenou, nějakou dobrodružnou výpravu.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |