8 znaků že o Vás má žena zájem


Chlapi nesnáší, když je žena odmítne. Není nic horšího, než když žena vašich "mokrých" snů rozseká vaše ego na malé kousíčky tím, že odmítne vaše pozvání na rande. Byl jste přesvědčen o tom že má zájem, ale někde se asi stala chyba a špatně jste rozeznal její signály. Z mužského úhlu pohledu, jsou ženy občas příliš lstivé a neupřímné - nebo prostě lžou, když odhalují svá přání o romantice.

A je to tak, ženy občas dávají smíšené signály , protože sami si nejsou jisté co se děje uvnitř jejich hlavy.

 

To co většina mužů hledá je sada jednoznačných signálů že má zájem. Existují vůbec? Dobře, tady je pár signálů, kterými se vás pravděpodobně ptá jestli jí pozvete na schůzku.

1 - Je vám na blízku

Jaká náhoda, všímejte si její přítomnosti kdekoliv - ukazuje se kamkoliv si vyrazíte, potkáváte ji na chodbě v práci nebo do vás omylem vrazí nebo se drží ve vaší blízkosti třeba v klubu.

To co právě dělá je, že chce aby jste si jí všiml a dává vám najevo že chce, aby jste udělal "první krok". Problém je, že většina chlapů si této ženské hry ani nevšimne a tak klidně zahodí svou šanci zabodovat. Muži na to jdou přímo zatímco ženy nepřímo. Takže pokud se žena začne pravidelně objevovat ve vaší blízkosti je tu šance že to dělá účelově.

2 - Dělá ty správné pohyby

Stará Pravda říká "Řeč těla nelže". Od přírody je lidské tělo naprogramováno sadou neverbálních signálů, které spontálně vyplouvají napovrch pokud máme o něco, nebo někoho zájem. Zde je pár tipů na řeč těla, kterou by jste měli sledovat:

 

  • Přímo k vám jsou nasměrovány její nohy, chodidla nebo ramena.
  • Naklání se vaším směrem když mluvíte
  • Hladí nebo si hraje se svými vlasy
  • Hladí nebo si hraje se svými šperky jako naušnice nebo řetízek
  • Stále udržuje oční kontakt když mluvíte nebo pijete
  • Zrcadlově napodobuje pohyby vašeho těla (např. když dáte ruku na stůl, udělá to samé)
  • Letmo se vás dotýká

Pokud si všimnete skupiny těchto signálů, když je Vám žena na blízku, můžete si být skoro jisti že vám dává "zelenou" .

3 - Vždycky si udělá čas

Toto je jedno z hlavních pravidel, pokud má žena zájem chodit s vámi udělá sama sebe dostupnou. To znamená že vám dá číslo do práce nebo e-mail. Rychle odpovídá na vaše telefonáty, nebo okamžitě volá nazpět. Přijme vaše pozvání kamkoliv, kde budete spolu a když nemá čas řekne něco jako "No o víkendu se mi to nehodí ale příští víkend půjdu ráda"apod.

Nikdy neuslyšíte od ženy, která má zájem toto "Promiň ale teď nemám čas" nebo "Počkej podívám se do diáře jestli se mi to hodí"

4 - Zajímá se o vás

Žena která má zájem se o vás chce dozvědět všechno (mluví o vás se svými kamarádkami). Ptá se vás na rodinu na zázemí vaše oblíbené jídlo, hudbu, film atd. Velmi často se snaží zapamatovat, o co se zajímáte a co máte rád - takže pokud máte strach z létání, najednou ho začne mít taky.

5 - Začne vás "sledovat"

"Sledování" je ženský nástroj pro zjištění úrovně vašich finančních zdrojů. Takže když vás poprvé potká a bude mít zájem o schůzku bude jí zajímat vaše práce, kde žijete co máte za auto atd. .

6 - Plánuje budoucnost

Žena, která má zájem začne plánovat společnou "budoucnost". Ve skutečnosti je to tak, že někdy prohodí něco jako "Oh ..ty máš rád taky bowling, mohli by jsme si občas zajít zahrát.", pokud řekne něco takového neuděláte chybu, když ji pozvete na schůzku.

7 - Je jako na trní

Pokud má opravdu zájem, bude kolem vás kroužit jako mlsná kočka, speciálně pokud nedokážete rozeznat signály jejího zájmu. Samozřejmě by měla být normálně stydlivá, takže sledujte jak jedná s ostatními a pokud je nervozní pouze ve vaší přítomnosti asi s vámi chce zažít nějakou romantiku

8 - Žárlí na ostatní ženy, které s vámi mluví

Je zelená závistí pokud se bavíte s jinou ženou, nedejbože pokud se spolu smějete a vtipkujete nebo dokonce flirtujete. Jestli s o vás skutečně zajímá bude kolem kroužit jako jestřáb nad kořistí.

Je čas se pohnout z místa

Zde jsou uvedeny nejvíce známé signály, které vám napoví že má žena nebo dívka zájem právě o vás. Ale dejte si pozor pouze jeden nebo dva z těchto signálů nemusí ihned znamenat zájem o vaši maličkost (některé ženy se prostě chovají přátelsky a mile ke všem) a naopak.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |