Randili byste s bisexuálem?


Nový výzkum odhalil, že jen třetina lidí by začala randit s někým, kdo byl, či stále je, bisexuál. Jak jste na tom vy? Šli byste na první rande s někým, koho přitahují obě pohlaví?

I přesto, že společnost je stále liberálnější a otevřenější v oblasti sexu, téměř polovina dospělých by nerandila s bisexuálem, to alespoň tvrdí nejnovější výzkum.

Téměř polovina lidí odmítá vztah s bisexuálem

Anketu si nechala provést firma prodávající sexuální hračky Adam and Eve. Napříč Spojenými státy se jí zúčastnilo na tisíc lidí. Z výsledku vyplynulo, že 47 % dospělých nebylo otevřeno ke vztahu s někým, který je přitahován oběma pohlavími. 35 % lidí uvedlo, že by s tím nemělo žádný problém, 19 % respondentů se nedokázalo rozhodnout.
Dřívější průzkum však uvádí, že všechny ženy jsou buď lesbičky nebo bisexuální (opravdu?).

Muži jsou otevřenější

Pokud se týče rozdílu mezi muži a ženami, muži byli daleko otevřenější a přístupnější ke vztahu s bisexuální osobou. 39 % pánů si dokáže představit vztah s někým, kdo randil s oběma pohlavími. Oproti tomu 31 % žen by randila s bisexuálem. 23 % dámského publika si nebyla jista, na druhou stranu jen 15 % mužů vyslovilo pochybnosti.

Bisexualita je definována jako sexuální a/nebo romantická přitažlivost k mužům i ženám,” říká Kat Van Kirk z Adam and Eve společnosti. “Je povzbuzující vidět, že lidé jsou otevřeni této možnosti a nedrží se jen klasického vztahu muž - žena.

Výsledky se objevily poté, co jiná studie odhalila, že bisexuální muži jsou lepšími otci a také lepší v posteli.

Zajímavý fakt: pouze 1,8 % Američanů připustila, že jsou bisexuální.

 

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |