Devět důvodů, proč mít za partnerku starší ženu


Devět důvodů, proč mít za partnerku starší ženu

Zdroj: pixabay.com

Doby, kdy se pár z nichž ta výrazně starší byla žena, dočkal pouze kousavých poznámek a někdy i hanlivých komentářů, budou za nějakých pár let asi definitivně minulostí. Zajíčky si dopřávají nejen atraktivní hvězdy, ale už i úplně obyčejné smrtelnice. A posměšků ubývá. Výhody z takových vztahů ostatně nemají jen ženy, někteří mladíci zralé partnerky přímo vyhledávají a nejde jen o sex. Máme pro vás devět důvodů, proč starší žena rohhodně není k zahození.

 

1. Sebejistota – starší ženy jsou díky svým bohatým životním zkušenostem mnohem sebejistější.

2. Zralejší ženy jsou vyrovnanější. Vědí, co chtějí od života. Nemají potřebu tlačit na pilu a řešit malichernosti.

3. Starší ženy jsou bezesporu mnohem samostatnější než mladé dívky. Obvykle jsou finančně i emočně nezávislé a nepotřebují, aby je partner „obskakoval“.

4. Vědí, co jim sluší. Našly si už svůj vlastní styl.
 
5. Vyzrálejší ženy nemají problém s upřímností, řeknou, co si myslí a muži se nemusejí složitě dopátrávat jejich nenálady.

6. Zkušenosti – jak již bylo řečeno, starší ženy jsou zkušené. A to nejen v oblasti sexu. Mají za sebou více vztahů, proto dobře vědí, na co si dát pozor a čeho se vyvarovat.

7. Nehledají v mužích zdroj zabezpečení, naopak často mohou své milence dotovat.

8. Už většinou nehrozí, že by partnera tlačily do dítěte.

9. Starší partnerky si svých zajíčků váží a víc si je předcházejí. V průběhu života se už naučily rozumět mužům alespoň o trošičku víc a umí s nimi lépe komunikovat. Nemají tendenci peskovat.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |