Co nikdy neříkat na prvním rande


Dávejte si pozor na to, co říkáte. Nebo z prvního rande se také snadno může stát to poslední. Přinášíme vám pár frází, které byste rozhodně neměli vypustit z úst. Poznáváte se v některé?

1. Nerad cestuju příliš daleko.

Co je na této větě špatného? Budete působit jako někdo, kdo se bojí otevřít novým příležitostem a dává přednost pouze pohodlí domova. Je to to samé, jako byste pronesli, že nemáte rádi hudbu a žádnou neposloucháte. Nebo že nesnášíte jídlo.

Tip: Možná že opravdu neradi cestujete. Nechte si však tato prohlášení raději až na druhou schůzku. První rande Dávejte si pozor na to, co říkáte. Nebo z prvního rande se také snadno může stát to poslední. Přinášíme vám pár frází, které byste rozhodně neměli vypustit z úst. Poznáváte se v některé?

slouží k tomu, abyste navázali jisté spojení mezi vámi dvěma. Pokud hned na úvod prozradíte, co z duše nesnášíte, je velmi pravděpodobné, že váš objev již neuvidíte.

 

2. Musím se brzy vrátit domů, čekají na mě děti.

Pokud jste na začátek neuvedli, že máte ratolesti, budete vypadat nejen jako lhář, ale navíc jako špatný otec. Zda někdo má či nemá děti, může být pro řadu lidí klíčovým faktorem v rozhodování se, jestli svolit k první schůzce. Proto byste tuto skutečnost neměli odhalit až na první schůzce, ale daleko dříve.

 

3. Tvoje oči jsou tak krásné, jako mojí mámy.

Budete působit jako někdo, kdo je malinko závislý na své matce. A maminčiného mazánka nechce mít doma žádná žena. I když vám její oči opravdu budou připomínat ty vaší matky, nechte si tuto informaci raději pro sebe.

 

4. Myslel jsem si, že účet zaplatíme napůl.

Budete vypadat jako pěkný skrblík a pro dotyčnou ženu se rozsvítí výstražné světlo. Protože jestli ji nejste schopni pozvat na první schůzce, kdy se předpokládá, že chceme ukázat to nejlepší z nás, budete vypadat jako pěkný sobec. A o takového muže žádná žena jistě nestojí.

 

5. Ano, mám sourozence, ale je zdravotně postižený, takže o něm moc nemluvím.

Budete znít jako bezduché monstrum. Otázka na sourozence a rodinu často přijde během první schůzky. Mnohé však odhalí způsob, jakým mluvíte o svých blízkých. Pokud se o někom z vašich příbuzných vyjádříte v podobném smyslu, je možné, že vaše schůzka nebude čekat ani na dezert, a pravděpodobně odejde dříve.

Jestliže si opravdu myslíte, že o některých lidech je zbytečné se zmiňovat, ať už kvůli jejich sexuální orientaci, duševnímu zdraví či jiného kritéria, spíše než schůzku se ženou budete potřebovat schůzku s terapeutem.

 

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |