Pravidla randění z historie, kterými byste se měli inspirovat


Doba se mění, a to i co se týče randění. Existuje však řada pravidel, která fungují již po desetiletí, a vy byste se jich, pánové, měli také držet. Která to jsou? Vybrali jsme pro vás ta nejdůležitější. 

Na způsobech záleží

Jak se říká: „způsoby dělají muže mužem“. A předurčují jeho úspěch nejen v randění. Proč? Protože si buduje u ženy respekt tím, že ji sám respektuje. Přidržte jí dveře, při noční procházce jí nabídněte svou bundu, aby jí nebyla zima… Buďte gentlemanem. Ten totiž nikdy nevyjde z módy.

Věnujte čas svému šatníku

Myslíte si, že dobře se oblákat je pouze výsadou žen? Tak se zamyslete znovu. Nepochybně tričko a džíny nejsou špatnou volbou, ale opravdu si myslíte, že dotyčnou dámu tím nějak okouzlíte? Zvláště proto, že utratila polovinu své výplaty za nové šaty, návštěvu kadeřníka a kosmetičky, aby na vás udělala dojem. Pokud si necháte na svém outfitu alespoň trochu záležet, ukážete ji, že si vážíte úsilí, které vložila do svého vzhledu.

Smím prosit?

Dokázat správně rozpohybovat své tělo na parketu je tím správným afrodiziakem. Dramatik a herec Stephen Berkoff ve svých memoárech uvedl, že „tanec byl naprosto důležitý, protože to byl způsob, jak demonstrovat své dokonalé pohyby, vtip a rovnováhu.“

Navíc tanec vám pomůže zamaskovat jiné nedostatky. Nejste příliš dobrý v konverzaci? Vezměte ji na parket a bude jí úplně jedno, že s ní nebudete konverzovat po celou dobu.

Zapomeňte na hry

OK - je moudré být opatrný na začátku, když se zatím ještě příliš neznáte. Nikomu nechcete ublížit, možná hrajete hru, kdo dřív napíše, nebo jak dlouho čekat s odpovědí. K začátku randění tyto hry tak nějak patří. Jestliže se však už znáte nějakou dobu, víte, co oba k sobě navzájem cítíte, nechte si hraní pro někoho jiného. Nic neodradí ženu více než muž, který se uchyluje k levným trikům, aby ji dokázal pobláznit. Proč? Protože pokud jí neukážete, co k ní ve skutečnosti cítíte, bude se cítit nejspíš nejistě. Takže si přestaňte hrát s jejími city a řekněte ji, co skutečně cítíte.

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |