Odborníci odhalili 5 znamení, které dokazují, že má o vás zájem


Vztahoví odborníci a terapeuti se rozhodli sestavit seznam nejdůležitějších znaků, které odhalí, jestli má o vás žena skutečně zájem. Které to jsou?

1. Mění tón hlasu

U žen, kterým se líbí daný muž, může dojít ke změně hlasu. „Ženy mohou měnit tón svého hlasu dvěma způsoby: buď je vyšší a hlasitější, nebo zcela výraznější. Oba se snaží získat vaši pozornost. Domnívají se, že každý z nich zní atraktivněji a že je mnohem pravděpodobnější, že získá vaší pozornost,“ říká manželská a vztahová expertka Dr. Nikki Martinez.

2. Dotýká se vás

Když si dokážete představit budoucnost s danou osobou, budete se ji snažit pozvat do svého osobního a fyzického prostoru. „Fyzický kontakt, ať už jemný dotyk ruky či paže, objetí… dokazuje, že má o vás zájem. Beze slov se vám snaží sdělit, že ji zajímáte a přitahujete,“ dodává Martinez.

3. Nesmělé pohledy

Dr. Dawn Michael, klinická sexuoložka a autorka, vysvětluje, že ženy vám často posílají nenápadné signály, které vás vybízejí k prvnímu kroku: „Mohou se usmát a ihned odvrátit pohled, nebo se dokonce smějí o něco více se svými přáteli nebo s osobou, kterou mluví. Působí tak přístupněji,“ vysvětluje. „Nesnažte se příliš tlačit na pilu. Sledujte, co vám snaží říct svými gesty. Neexistuje žádná záruka, že protože se nám někdo líbí, musíme se mu líbit také,“ dodává.

4. Používá slovo „my“

Pokud už jste byli spolu na několika randech, ale stále si nejste jisti, jestli jste naladěni na stejnou vlnu a i ona vidí s vámi společnou budoucnost, zaměřte se pozorněji na její slova, radí doktorka Martinez. „Když se žena s vámi cítí dobře a představuje si s vámi svou budoucnost, začne častěji používat slovo ´my´. Je to jemný způsob, jak vám sdělit, že s vámi počítá.“

5. Naklání se k vám

Příště, když budete venku s vaším objektem zájmu, zaměřte se na její tělo. Ačkoliv běžně nesledujete, jestli má překřížené paže, jakým způsobem jsou nasměrovány její nohy, či její hrudník směřuje směrem k vám, jedná se o důležité signály, které vám hodně napoví. Dr. Michael vysvětluje. „Postaví se směrem k vám, ruce nechá volně u těla. Muži si ne vždy všímají těchto detailů. Pokud se žena k vám zcela neotočí, když se jí představujete, pravděpodobně ji nezajímáte. Důležitý je také oční kontakt a úsměv. Pokud je postrádáte ve vaší konverzaci, s největší pravděpodobností o vás nemá nejmenší zájem.“

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |