Miláčku, co se sestěhovat... Co přijde po této větě?


Miláčku, co se sestěhovat... Co přijde po této větě?

Zdroj: pxhere.com

Určitě jste tvrďák, který si rozhodně nenechá od nikoho nic diktovat. Jenže, když si k sobě dobrovolně přistěhujete ženskou, o kterou stojíte, chtě nechtě jdou vaše pevné zásady trochu stranou. Sice se řká, že chlapa nepředěláš, ale není to tak úplně pravda. S nastěhováním něžnějšího pohlaví se situace trochu změní. Alespoň ze začátku. Co všechno přijde?

1. Málokdy už budete doma sám, což znamená, že se skoro pořád musíte tvářit příjemně. A to se člověku prostě někdy nechce. Jenže pak budete čelit dotazům partnerky, co že se vám stalo? A jestli to náhodou nesouvisí s ní a s vaším vztahem. Takže pokud nechcete donekonečna rozebírat svoje pocity, buďte stále dobře naladěn a vyvztekejte se někde v posilovně.

2. Máte konec s prděním po celém bytě. Je fakt, že pokud jste se sestěhovali, tak už před sebou asi i prdíte, ale stejně to nejde furt a všude. Užijte si to, když žena není doma. Jinak na záchod nebo do sprchy. Nebo v noci, když usne.

3. Záchodová mísa. Musíte se do ní trefit a co víc. Bude se po vás vyžadovat následné sklopení záchodového prkýnka.

4. Musíte se umýt, i když nikam nejdete. Už to nejde válet se ve smradlavých trenkách, musíte vypadat nebo aspoň nesmrdět i doma.

5. Budete muset hlásit vše o svém pohybu. Tedy říct kam jdete, v horších případech s kým jdete a úplně v nejhorších i kdy se vrátíte, což se prostě v čase odchodu většinou neví...

6. No a co je úplně pasé - nebudete si moct domů přivést cizí holku. A pozor - ani opilého kamaráda.

7. Porno si pustíte už jenom, když budete sám doma. A stejně raději využívejte anonymní okno nebo mažte historii.

Výše uvedené změny nejsou právě moc veselé, ale nesmutněte, přítomnost milované osoby v bytě či domě s sebou samozřejmě nese i pozitiva, jinak by do toho nikdo nešel :)

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |