Nové stránky se za vás rozejdou s partnerkou


Mnozí z nás by zaplatili tisíce, aby nemuseli říct tu otřepanou frázi při rozchodu: „to není tvoje vina, ale moje.” Nová aplikace nabízí, že se za vás rozejde s partnerkou, a navíc jí pošle dárek na rozloučenou.

Stránky The Breakup Shop založili dva bratři z Kanady, MacKenzie a Evan, kteří tvrdí, že když se můžete seznámit online, proč byste se také nepomohli rozejít přes internet. Jednomu z nich se stalo, že jej holka nechala bez varování, prostě se vypařila a už se mu nikdy neozvala. Rozhodl se vytvořit lepší způsob, jak se s někým rozejít bez osobního kontaktu.

Stránky nabízejí různé formy rozchodů v různém cenovém rozpětí. Za 6,50 liber pošlou vaší (ex)partnerce zprávu nebo email, za 13 liber obdrží dopis, za 19 liber telefonní hovor, a za 50 liber dostane speciální balíček obsahující sladkosti a dárkovou kartu.

 

Všechny naše produkty jsou navrženy tak, abyste minimalizovali nepohodlí spojené s rozchodem a maximalizovali možnost přátelství s danou osobou.” Oba bratři zatím vyřizují všechny rozchody sami, ale co nevidět mají v plánu najmout si profesionální „rozcházeče”, kteří se budou rozcházet za vás.

V roce 2013 byl proveden průzkum, jakou formou se nejčastěji rozcházejí páry. Na prvním místě s přehledem vedl osobní rozhovor. Poté následovat telefonní hovor nebo rozchod přes textovou zprávu. Čtvrtým oblíbeným způsobem byla hra na mrtvého brouka. Prostě se vypaříte a už o sobě nedáte vědět.

 

Použili byste aplikaci k rozchodu s vaší partnerkou?

zdroj foto: flickr.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |