Důvody, kvůli kterým ženy mužům tolerují nevěru


Možná si myslíte, že partnerka netuší vaše časté úlety, ale opak může být pravdou. Tiše mlčí a dělá, jako že se nic neděje. Jaký k tomu má důvod a proč vám tedy nevěru toleruje?

Společné děti

Vzít dětem otce je pro většinu žen noční můrou. Ačkoliv je logické, že fyzicky děti o otce nepřijdou, delší odloučení může narušit jejich život. Starší dítě začne vnímat, že s nimi již otec nežije, společně si nehrají tak často, jak by chtěly a celkově dojde k narušení rodinné harmonie. Pro to všechno ženy zůstávají s nevěrnými muži, ale mají to zapotřebí? Skutečně v takovém okamžiku dítě nevycítí, že se něco děje, co není v normálu? Věřte, že děti jsou hodně vnímavé.

Nevěří si

Některé ženy mají nízké sebevědomí natolik, že se bojí nastalou situaci s nevěrou řešit. Mají strach z toho, že jakmile na partnera "uhodí", on jim dá košem, ony tak zůstanou samy a se strachem, že už si nikoho nikdy nenajdou. Muži to o ženách většinou ví a zneužívají toho a dokud jim to partnerka neřekne a oni to nebudou muset řešit, vesele v nevěře pokračují. Proč by také neměli, že?

Pohodlnost

Vztah ženě s mužem trvá takovou dobu, za kterou toho společně hodně vybudovali, že jednoduše zpohodlněla. Nechce se jim ničeho vzdávat i s tím pocitem, že se o něj musí dělit s jinou. Když on má milenku, ona si zase najde milence a všichni budou spokojení. Jenže nebudou. Jde o uměle vytvořenou spokojenost, ze které stejně nejlépe vyjde muž. Nebo ne?

Finanční situace

Budeme-li se bavit o manželství, kde jsou již děti, pokud dojde na rozvod, může to většinou pro ženu dopadnout špatně i po finanční stránce. Obavy jsou z toho, kde bude s dětmi bydlet, jak to bude s výdaji, jak zvládne péči o dítě, apod. Kvůli tomu všemu žena raději toleruje mužovu nevěru, než by musela řešit tíživé existenční problémy.

Zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |