Ať žije onanie aneb sedm důvodů proč onanovat


Odborníci onanii doporučují
Odborníci onanii doporučují

Zdroj: pixabay.com

"Každý z nás v životě alespoň jednou onanoval. Kdo tvrdí že ne, onanuje dosud." Tento citát Sigmunda Freuda ještě před 100 lety vyvolával velké vášně a pohoršení v lepších kruzích. A přitom všichni věděli, že má pravdu. Doba naštěstí pokročila a o onanii se běžně hovoří a ačkoliv se možná někteří ještě stydí o tom mluvit, výčitky svědomí snad už nikdo nemá. Odborníci onanii dokonce doporučují. Důvodů je spousta, my si uvedeme těch sedm zásadních.

1. Onanie chrání zdraví. Výsledky průzkumu zveřejněné v roce 2007 v odborném magazínu Sexual and Relationship Therapy tvrdí, že onanie zlepšuje mužský imunitní systém.

2. Onanie působí jako prevence proti rakovině prostaty. Muži, kteří masturbují minimálně 5x týdně, mají 3x nižší pravděpodobnost onemocnění rakovinou prostaty než ti, kteří se svému nádobíčku pravidelně nevěnují.

3. Onanie zlepšuje psychickou pohodu. Při onanii se vyplavují do krve endorfiny, které mají příznivý vliv na zlepšování nálady a také odbourávají stres. Pomáhá i při problémech s nespavostí a s depresemi.

4. Onanie vás zbaví syndromu neklidných nohou. Máte pořád potřebu podupávat si nohama o sebe nebo o zem. Zamasturbujte si a bude vám líp.

5. Onanie zlepšuje sexuální život (tedy pokud nějaký máte :-). Pravidelnou onanií máte šanci naučit se více ovládat své tělo, cvičit oddálení ejakulace. V neposlední řadě se dojde k vybití nadměrné sexuální chuti, takže v posteli pak podáte lepší výkon a vydržíte déle. Společná masturbace s partnerkou pak může rozšířit i vaše intimní zážitky.

6. Onanie vyplní vaše sexuální fantazie. Pokud na nějakou sexuální praktiku nemáte v reálném životě odvahu, tak při onanii to neplatí. Můžete si splnit vaše nejtajnější přání a sny, rázem je dostupná i ta slečna ze sousedního vchodu.

7. Onanie je bez závazků. Po skončení aktu nemusíte partnerku hladit, povídat si s ní. Předtím zase nemusíte kupovat drahé dárky, zvát na večeři a podobně. Prostě sex bude kdy chcete a za chvíli je hotovo.

"Nezavrhuji masturbaci - je to sex s někým, koho miluji." Woodie Allen

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |