Kevin Hart: jeden z nejlepších stand-up komiků


Tento komediální herec přišel ke slávě jako stand-up komik. Objevil se v řadě filmů a vydal celkem tři alba z jeho show. Nyní jej můžete vidět v kinech po boku Dwaynea Johnsona znamého pod přezdívkou „The Rock”. Jaká byla jeho cesta k úspěchu?

Kevin Hart se narodil ve Philadelphii (USA) 6. července 1979. Krátce po dokončení střední školy začal působit jako stand-up komik, poté začal vystupovat ve větších klubech v New Yorku a Los Angeles. V roce 2006 vydal své první album (I´m a Grown Little Man) ze stand-up výstupů. V roce 2011 mu jeho tour Laugh at My Pain vydělala 15 miliónů dolarů. A od té doby slaví Kevin úspěch také v Hollywoodu.

Složité dětství

Herec a komediant Kevin Hart vyrůstal se starším bratrem a matkou Nancy. Jeho otec prakticky celý život bojoval se závislostí na kokainu a řadu let si odseděl ve vězení.

Kevinovo složité dětství bylo jeho hlavní inspirací pro stand-up představení. „Většina vtipů je založena na mých vlastních zkušenostech.” Již jako malý byl Kevin doslova posedlý stand-up komediemi, často poslouchal Chrise Tuckera a J. B. Smoovea.

Po dokončení střední školy se přestěhoval do New Yorku a později do Brocktonu. Později se vrátil do své rodné Philadelphie, kde mezitím pracoval jako prodavač bot. Jeho komediální kariéra se mezitím začala pomalu rozjíždět.

Komediální historky reflektují jeho život

Začátky byly tvrdé. Začínal v malých klubech, z nichž jen pár dokázal zaujmout. Jednou na něj jeden z dívaků hodil dokonce kuře a ostatní na něj bučeli. „Snažil jsem se být kýmkoliv, byl jsem tak zmatený, že jsem nevěděl, co vlastně dělám,” přiznává. To jej však nijak neodradilo, spíše naopak. Pod vedením komediálního veterána Keitha Robinsona začal Kevin vystupovat pod svým vlastním jménem. Úspěch se začal postupně dostavovat. Poté, co vyhrál několik amatérských stand-up vystoupení, začal vystupovat pravidelně po celé zemi. Jeho hlavním tématem jsou jeho děti a rodina.

Kevinovi přátelé mu přezdívají „Panic Paul”, protože se můžou vsadit, že Kevin vždy příjde s tím nejhorším scénářem, co se může stát při každodenních činnostech. Což můžete vidět také v jeho komediích a způsobu, jakým reaguje za rvačky či jiné svízelné situace.

Vzal si ponaučení z neúspěchu

Jedním z hlavních důvodů, proč je nyní tak úspěšný, je to, že se na začátku své kariéry nenechal odradit bučícím publikem. Naopak neúspěch jej ještě více posílil. Zatímco ostatní by se nejspíš po pár nevydařených vystoupení rozhodli pro změnu kariéry, pro Kevina to byla výzva, kterou se rozhodl pokořit.

Neustále na sobě pracuje

Dobrá, možná si řeknete, že slavní lidé jsou ostatním stále na očích a snaží se jen kvůli tomu být ve formě. To však není případ Kevina. Již jednou se zmínil, že je pro něj cvičení způsob, jak motivovat a inspirovat lidi, a kdyby přestal trénovat a makat na sobě, přestal by motivovat ostatní, aby dosáhli svého potenciálu.

Osobní život

Hart se oženil s komediální herečnou Torrie Hart v roce 2003. Mají spolu dvě děti, manželství se však po několika letech rozpadlo. V roce 2014 se zasnoubil s modelkou Eniko Parrish, o ruku ji požádal uprostřed jejích 30. narozenin. Dokonce si najal profesionála, který celou žádost natočil. Později publikoval video na svém účtu na Instagramu s komentářem „Řekla anoooo…”.

V současnosti vstupuje do kin jeho nejnovější snímek po boku Dwaynea Johnsona: Centrální intelligence. Těšit se můžete na další bláznivou komedii (viz trailer).

 

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |