Bradley Cooper: Před kariérou ninji dal přednost herectví


Americký herec, absolvent anglické literatury, jeden z nejvíce sexy mužů nominovaný na Oscara. Řeč je o Bradley Cooperovi, jenž oslavil tento měsíc své 42. narozeniny. Věděli jste, že se chtěl stát profesionálním ninjou? A že momentálně randí se sexy Ruskou Irinou Shayk?  

Herecké úspěchy

Narodil se ve Filadelfii. Má irské a italské předky. Začínal jako model v reklamě a svou hereckou premiéru si odbyl ve snímku Léto k nepřežití (Wet Hot American Summer) z roku 2001. Poté účinkoval v pár bláznivých komediích jako například Nesvatbovi (Wedding Crashers, 2005) nebo Lemra líná (Failure to Launch, 2006). Skutečný úspěch mu zajistil až snímek Pařba ve Vegas (The Hangover, 2009), kde si zahrál Phila Wennecka, jenž vyráží se svými přáteli do města hazardu Las Vegas, aby tam oslavili rozlučku se svobodou. Ta se jim však vymkne z rukou. Po úspěšném prvním díle přišel i druhý Pařba v Bangkoku (Hangover Part II, 2011) a o dva roky později dorazila do kin Pařba na třetí (The Hangover Part III). Uznání si také vysloužil za životopisný film z roku 2014 Americký sniper, který režíroval Clint Eastwood.

 

Kdo mu prošel postelí

Bradley byl ženatý s herečkou Jennifer Esposito (43). Ta po čtyřech měsících podala žádost o rozvod a pár byl oficiálně rozveden rok po uzavření sňatku. Poté randil s některými kolegyněmi z branže, jako například Renée Zellweger (47) nebo Zoe Saldana (38) nebo s modelkou Suki Waterhouse (24). V současné době již nějaký ten pátek randí s ruskou modelkou Irinou Shayk. Jejich vztah je natolik vážný, že na jaře přivítají svého prvního potomka.

 

Pár zajímavých faktů o Bradleymu:

mezi jeho zájmy patří sport, motorky a vaření
miluje přípravu nejrůznějších pokrmů, jak sám tvrdí, často vařil pro své spolužáky: „Jsem hrdý na to, že z čehokoliv v ledničce dokážu připravit lasaně.”
vystudoval na univerzitě v Georgetownu anglickou literaturu
než se stal hercem, uvažoval o vojenské akademii, poté se přestěhovat do Japonska a stát se ninjou
mluví plynně francouzsky
ve 29 letech nadobro sekl s alkoholem

 

zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |