Adam Levine: „Ženy jsou pro mě ty nejúžasnější bytosti na světě.”


Adam Levine je americký zpěvák, skladatel, hudebník, multiinstrumentalista a herec,  především známý jako frontman a kytarista poprockové skupiny Maroon 5. Tento měsíc slaví své 38. narozeniny. Přinášíme vám pár zajímavých faktů, které jste o tomto zpěvákovi nejspíš netušili. 

1. Adam Noah Levine se narodil 18. března 1979.

2. Levin se poprvé začal zajímat o hudbu v deseti letech, kdy začal hrát na kytaru. Hudbu považoval za způsob pro vyjádření svých citů: „Vybral jsem si kytaru a bylo to. Tak moc jsem se do ní zbláznil, že jsem nemyslel na nic jiného.”

3. Narodil se a vyrostl v Los Angeles, Kalifornii. Svou hudební kariéru odstartoval v roce 1994, kdy se stal spoluzakladatelem alternativní rockové skupiny Kara´s Flowers, kde působil jako hlavní vokalista a kytarista.

4. Skupina se rozpadla po vydání jejich jediného alba nazvaného The Fourth World (1997), které nezaznamelo žadný větší úspěch.

5. V roce 2001 se skupina dala znovu dohromady, s kytaristou Jamesem Valentinem. Odstartovala tak zcela nová, hudební kapitola. Přišla také změna jména na Maroon 5. V roce 2002 vydala skupina své první album Songs About Jane, které se stalo multiplatinové ve Spojených státech.

6. Od té doby vydali celkem čtyři alba, It Won´t Be Soo Before Long (2007), Hands All Over (2010), Overexposed (2012) a V (2014). Jako součást skupiny Maroon 5 obdržel Levine tři ceny Grammy, dvě ceny Billboard Music Award, dvě ceny American Music Awards, cenu MTV Video Music a World Music Award.

7. V roce 2012 debutoval v hororové televizní show American Horror Story: Asylum. Zahrál si také ve filmu Begin Again.

8. V roce 2013 představil svou vlastní vůni.

9. Vlastní nahrávací společnost, 222 Records.

10. Jeho rodiče se rozvedli, když mu bylo sedm. Kvůli tomu musel povinně docházet na terapie k psychologovi, které považoval podle vlastních slov „za ztrátu času.” Jak sám říká: „Ze začátku jsem brečel, křičel… To však trvalo jen pár dní. Stejně jsem však musel docházet na terapie.”

11. Adam přiznává, že v dospívání užíval drogy. „Bral jsem drogy. Když jsem byl mladší, hodně jsem kouřil trávu. Napsal jsem písně po kouření jointa a byly dobré.“ Nicméně zdůraznil, že „častěji je to absolutní odpad. Kokain by se zkoušet neměl. Nepřinesl do světa žádné dobro. Neříkám, že byste měli zkoušet drogy.“

12. Levine začal randit s namibijsou modelkou Victoria´s Secret Behati Prinsloo v květnu 2012. V březnu 2013 se rozešli, aby se posléze zase dali dohromady. V červenci téhož roku se zasnoubili a 19. července 2014 se vzali v Cabo San Lucas, Mexiko.

13. Je veřejným zastáncem manželství homosexuálů a práv LGBT komunity. Adamův bratr je gay.

14. V roce 2013 byl označen za nejvíce sexy muže planety.

15. Byl spojován s řadou slavných žen jako například Cameron Diaz, Lindsay Lohan, Jessica Simpson nebo Maria Sharapova. „Existují dva typy mužů. Jedni jsou misogynní prasata, a potom jsou tady muži, kteří skutečně milují ženy, kteří si myslí, že jsou ty nejúžasnější bytosti na světě. A to jsem já,” řekl Levine pro Details. „Možný důvod, proč jsem byl tak promiskuitní a spal s tolika ženami, je ten, že je tak moc miluju.”

 

zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |