Seznamte se se Zachem Kingem, internetovým iluzionistou


Zach King, to je internetová senzace, která vytváří videa plná magie. 26-letý Američan je hvězdou YouTube, Instagramu a především mobilní aplikace Vine. Má milióny fanoušků po celém světě. Že jej neznáte? Tak vás seznámíme!

Narodil se v Portlandu (Oregon) 4. února 1990. V sedmi letech vytvořil svůj první film. Ve čtrnácti si pořídil profesionální vybavení k natáčení a stříhání videí. V roce 2008 vznikla jeho webová stránka (FinalCutKing.com). V té době začal také s YouTube. Počet fanoušků rapidně rostl. Zach jejich zájem využil k tomu, že začal nabízet odborné semináře. Za získané peníze si financoval školné na univerzitě.

 

Roku 2011 zveřejnil na YouTube video Jedi Kitten, které vytvořil se svým kamarádem. Dvě kočky bojující se světelnými meči vidělo za pouhé tři dny milión uživatelů. V květnu 2013 jej Youtube zařadil mezi 25 nejnadějnějších filmových tvůrců v Americe.

 

V září 2013 si vytvořil účet na Vinu. A od té doby je považován za krále této mobilní aplikace. Jeho videa jsou jako šestivteřinová kouzla. „Lidé mě často žádají, jestli jim můžu předvést nějaký trik. Bohužel svoje kouzla můžu předvádět jen na internetu,” říká Zach.  

 

Čtyři otázky pro Zacha:

 

1. Považuješ se za kouzelníka?

Ne, ale tuto otázku dostávám dost často. Chápu, proč mě lidé za něj považují, já bych se však raději nazýval filmovým iluzionistou.

 

2. Jaký je tvůj oblíbený trik?

Mám rád, když rozbíjím vajíčko a vyskočí z něj kuře. Je to něco, co jsem si jako dítě myslel, že se stane.

 

3. Když jsi vyrůstal, toužil jsi být kouzelníkem?

Ano, kouzlil jsem s babičkou od mých 8, nejsem v tom však příliš dobrý. Rád jsem chodil na kouzelnické představení a jako každý jsem se nevěřícně ptal: „Jak to provedl?”

 

4. Nejšílenější odpověď na některý z tvých triků?

Někdo se pokusil naskočit do auta a rozbil u toho okýnko u řidiče. To bylo hodně šílené.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |