MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Supersportovní Lamborghini Aventador - vůz inspirovaný stíhačkami

Je tady někdo, kdo by si nechtěl vozit zadek v tomhle luxusu? No jasně, že by se v tomhle krasavci chtěl vozit úplně každý, ale je tu hned několik věcí, kvůli kterým to hold nepůjde. Jdeme si představit Lamborghini Aventador.

5 záhad ženského světa rozluštěných pro vás

V dnešní moderní době týmy vědců umí vypěstovat části lidských těl z kmenových buněk, a přesto nejsou schopni objasnit záhadu ženských myšlenkových pochodů. Jak se nabourat do DOSu (Dámský Operační Systém)? Na to nestačí asi nejlepší hacker na světě. Arzenál myšlenkových pochodů, nad kterými mužská populace vrtí…

Horská dráha Dinoconda 4D

Máte rádi pořádnej adrenalin, strach je pro vás neznámé slovíčko a libujete si ve zkoušení těch nejbrutálnějších atrakcí, jaké kolotočářský svět zná? Tak pak jste ten pravý, který by se měl vypravit do Číny na horskou dráhu Dinoconda 4D.

Nejdražší a nejlevnější města na světě

Uvažujete o stěhování? Pak by vám neměl ujít tento žebříček deseti nejdražších a nejlevnějších měst na světě. Pokud nemáte přebytečné milióny na účtu, měli byste se vyhnout zemím jako jsou Japonsko nebo Švýcarsko, které se dlouhodobě řadí do tohoto žebříčku.

Mám ji požádat o ruku?

Máte opravdu dobrý vztah, milujete ji a postupně Vás začne napadat (nebo ona začne zvyšovat tlak), že by to mohla být ta pravá. Ptáte se sami sebe: „Měl bych ji požádat o ruku?“ Jak poznáte, že je to žena, se kterou chcete strávit celý život? Existuje řada faktorů, které vám poslouží jako vodítko při tomto…

Muži v černém se vracejí, už potřetí

Po deseti letech přichází do kin třetí pokračování sci-fi komedie Men in Black 3 spolu s Willem Smithem a Tommym Lee Jonesem. Nově se agenti J a K objeví také v 3D verzi. Smith se nechal slyšet, že ho nejvíce potěšila skutečnost, že jeho uši nezabírají většinu obrazovky.

Reklama na neobvyklé uspání manželky

Manželka se chce milovat, zkouší ty klasické líbačky, obíračky, jenže vy nemáte na sex ani pomyšlení. Pán v reklamě zvolil zcela jinou a možná pro někoho z vás novou volbu "odmítnutí". Zvláštní uspání zafungovalo a manžel mohl vyrazit za zábavou :)

Pravidla amerického fotbalu - názvy akcí a fauly

Třetí a poslední díl věnovaný pravidlům amerického fotbalu je zaměřený na názvy akcí a fauly.

Jak přivést ženu k orgasmu poté, co vy jste si užili svůj

Vy jste si užili, jste spokojení, zrelaxováni a šli byste nejraději spát. Chyba!! Práce ještě čeká. Je na čase oplatit vaší partnerce péči, kterou vám věnovala. Jasně, můžete si užívat slastného pocitu uspokojení a na partnerku se neohlížet. Věřte, že se vám vaše sexuální sobectví vrátí dřív než později. A…

Elon Musk – miliardář a vizionář, jenž se nebojí riskovat

Že jste dosud o Elonu Muskovi neslyšeli? Až zjistíte, co všechno již dokázal, a jaké jsou jeho ambice a plány do budoucna, určitě příště jeho jméno nepřejdete bez povšimnutí. Seznamte se s mužem, jenž se nebojí riskovat, díky čemuž je jedním z nejbohatších a nejvlivnějších lidí světa.

« Předchozí Další »
1 33 65 88 89 90 91 92 93 94 96 128
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |