5 záhad ženského světa rozluštěných pro vás


V dnešní moderní době týmy vědců umí vypěstovat části lidských těl z kmenových buněk, a přesto nejsou schopni objasnit záhadu ženských myšlenkových pochodů. Jak se nabourat do DOSu (Dámský Operační Systém)? Na to nestačí asi nejlepší hacker na světě. Arzenál myšlenkových pochodů, nad kterými mužská populace vrtí hlavou, nemá hranic. Tým expertů se alespoň podíval na nejčastější nepochopitelné věci, které ženy provádějí.

Záhada č. 1: Nosí nepohodlné boty

Trvá na tom, že si opět obuje boty, které nemají žádnou úctu k lidské noze. A pak si navíc stěžuje, že jsou nepohodlné a tlačí.
Žena si myslí: „Na vysokých podpatcích vypadají moje nohy sexy.“
Jak tuto situaci zvládnout: Vůbec se ji nepokoušejte přesvědčit, že pohodlné boty budou taky fajn. Prostě se jen ujistěte, že bude mít vaše partnerka vždy k dispozici židli nebo alespoň klín, na kterém svým unaveným a otlačeným nohám může dát odpočinout.

Záhada č. 2: Jsou ovládány záchvaty hladu

Jakmile dostane žena hlad, musí být nakrmena - HNED nebo zkolabuje. Neexistuje zvolna přicházející hlad.
Žena si myslí: „Ještě udělám to a tamto a už se najím.“ Po několika desítkách minut. „Umírám hlady!“
Jak tuto situaci zvládnout: Jednoduše. Nakrmte ji! Neberte to jako obtíž, ale jako příležitost ukázat, jaký jste skvělý chlap a sežeňte jídlo – stačí jakékoli – banán, jogurt, cokoli… Buďte prozíraví a mějte u sebe KPZetku v podobě jakéhokoli jídla.

Záhada č. 3: Klonuje si oblečení

Pořád dokola si kupuje oblečení, které vypadá přesně jako to, co doma už má.
Partnerka: „Jak v tom vypadám?“
Varujeme Vás – nepokračujte otázkou
Vy: „A nemáš už takové – triko, svetr, kalhoty šaty…doplňte dle libosti.
Důsledek: Vyslechnete si dlouhý seznam důvodů, v čem se porovnávané kousky liší – a o co je samozřejmě nový úlovek lepší, případně ještě více důvodů, proč potřebuje zrovna takový druhý.
Jak tuto situaci zvládnout: Místo odpovědi otázkou, se naučte instinktivně odpovídat – „Skvěle!“. Navíc využijte bonus oblíbeného oblečení – příští výročí, narozeniny, svátek kupte další klon a úspěch bude zaručen.

Záhada č. 4: Přípravy jí trvají věčně

„Něco na sebe hoď a jdeme,“ zní váš pokyn – tedy přesněji zbožné přání. Většinou i to trvá hodinu a půl.
Žena si myslí: „Jasně. Lehký make-up, trochu zvlnit vlasy, než se kulma rozehřeje ještě vyčistit zuby včetně mezizubních prostor.
Nic prý není tak jednoduché jako vypadat spontánně. Příprava tak jako tak zabere čas a stojí to úsilí (nemyslím, jen to vaše).
Jak tuto situaci zvládnout: Najděte si tzv. čekací činnost. Tohle prostě neurychlíte.

Záhada č. 5: Jak vypadám zezadu?

Řada žen bude pořád dokola řešit, jak vypadá zezadu. Na krkolomné pozice, které při pokusech vidět i zadek, nestačí jen pár lekcí jógy.
Žena si myslí: „Vždyť polovinu času mě ostatní vidí zezadu, ne?“
Jak tuto situaci zvládnout: Využijte její částečné nepozornosti a vychutnejte si ten moment, kdy ji decentně leze krajka spodního prádla z kalhot (ale opravdu jen decentně). Ten pohled stojí za to. Užijte si to.

A co Vaše zkušenosti? Rozluštili jste některý další myšlenkový pochod?

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |