První pomoc po rozchodu – aplikujte v prvních 72 hodinách


Nechala vás. Hlavou vám běží myšlenky na mučednickou smrt – třeba vrhnout se na vlastní meč. Ten ovšem nemáte a Váš švýcarský armádní nůž vás maximálně tak zmrzačí. Posléze své myšlenky obrátíte k praktickým záležitostem – většinou nevrácená DVD. Nemá cenu truchlit, máme pro vás návod, jak se z rozchodu rychle oklepat.

1/ Vyspěte se na to

Spánek podporuje léčebné procesy a to platí i pro zlomené srdce. Jistě, je tu nebezpečí toho, že se budete převalovat, přemýšlet nad scénáři kdyby a ráno vstáváte malátní a v horší kondici než večer. Proto tedy:
- Unavte se co nejvíce během dne.
- Odolejte pokušení udělat z ložnice temnou kopku a prospat den a v noci koukat na reklamy z teleshopingu.
- Když všechno selže, pomozte si chemií – stačí na prvních pár nocí slabý prášek na uklidnění.

2/ Pořiďte si pečovatele

Pokud se vydáte do víru velkoměsta, najděte si na svoji jízdu parťáka. Ten bude obeznámen s vaší situací a nedopustí, abyste se zbytečně dostali do hospodské rvačky nebo skončili vzlykající na rameně dívky, kterou jste potkali ve frontě na záchod.

3/ Vymažte ji

Buďte napřed a připravte se na svoje slabé momenty. Ty jednoznačně přijdou a vy ji budete chtít volat, psát zprávy nebo e-maily. Zbavte se kontaktů a jednoduše nebudete v pokušení.

4/ Odolejte pomstě

Pomsta je sice sladká, ale ve výsledku nepřinese takové uspokojení, které byste očekávali. I když s vámi její kolegyně na minulé party flirtovala, i když její sestra nikoho nemá - smiřte se s tím, že některé ženy jsou prostě tabu. Jenom byste se zesměšnili.

5/ Zapomeňte na sentiment

Všechny dojemné cajdáky s texty typu: “Bez tebe nejsem nic”, “Když se nevrátíš, umřu” přepínejte v momentě úvodních taktů. Na zlomené srdce je potřeba pořádný hukot a energie.

6/ Vaše verze 2.0

Jakmile se vzpamatujete z nejhoršího, udělejte si plán. Pracujte na sobě, využijte svůj volný čas na věci, které jste odkládali. Ať už to bude posilovna, cvičení, knihy, přátelé, studium, cestování – dokonale se zaměstnáte a budete mít řadu příležitostí potkat nějakou jinou.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: rande


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |