První pomoc po rozchodu – aplikujte v prvních 72 hodinách


Nechala vás. Hlavou vám běží myšlenky na mučednickou smrt – třeba vrhnout se na vlastní meč. Ten ovšem nemáte a Váš švýcarský armádní nůž vás maximálně tak zmrzačí. Posléze své myšlenky obrátíte k praktickým záležitostem – většinou nevrácená DVD. Nemá cenu truchlit, máme pro vás návod, jak se z rozchodu rychle oklepat.

1/ Vyspěte se na to

Spánek podporuje léčebné procesy a to platí i pro zlomené srdce. Jistě, je tu nebezpečí toho, že se budete převalovat, přemýšlet nad scénáři kdyby a ráno vstáváte malátní a v horší kondici než večer. Proto tedy:
- Unavte se co nejvíce během dne.
- Odolejte pokušení udělat z ložnice temnou kopku a prospat den a v noci koukat na reklamy z teleshopingu.
- Když všechno selže, pomozte si chemií – stačí na prvních pár nocí slabý prášek na uklidnění.

2/ Pořiďte si pečovatele

Pokud se vydáte do víru velkoměsta, najděte si na svoji jízdu parťáka. Ten bude obeznámen s vaší situací a nedopustí, abyste se zbytečně dostali do hospodské rvačky nebo skončili vzlykající na rameně dívky, kterou jste potkali ve frontě na záchod.

3/ Vymažte ji

Buďte napřed a připravte se na svoje slabé momenty. Ty jednoznačně přijdou a vy ji budete chtít volat, psát zprávy nebo e-maily. Zbavte se kontaktů a jednoduše nebudete v pokušení.

4/ Odolejte pomstě

Pomsta je sice sladká, ale ve výsledku nepřinese takové uspokojení, které byste očekávali. I když s vámi její kolegyně na minulé party flirtovala, i když její sestra nikoho nemá - smiřte se s tím, že některé ženy jsou prostě tabu. Jenom byste se zesměšnili.

5/ Zapomeňte na sentiment

Všechny dojemné cajdáky s texty typu: “Bez tebe nejsem nic”, “Když se nevrátíš, umřu” přepínejte v momentě úvodních taktů. Na zlomené srdce je potřeba pořádný hukot a energie.

6/ Vaše verze 2.0

Jakmile se vzpamatujete z nejhoršího, udělejte si plán. Pracujte na sobě, využijte svůj volný čas na věci, které jste odkládali. Ať už to bude posilovna, cvičení, knihy, přátelé, studium, cestování – dokonale se zaměstnáte a budete mít řadu příležitostí potkat nějakou jinou.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Žaneta Šlamborová

Tagy: randeVožit nový komentářVožit nový komentářKomentáře ke článku

Autor: kritik | Datum: 15.08.2012 09:21
chjo...rady ;-)
před chvílí jsem chválil článek jak získat úspěch u žen, protože byl vtipný, lehce vědecky podložený a nebyl to úplný blábol. Ale tohle je blábol.
1, dejte kopačky dřív než ona pokud to vypadá že se chce rozejít.(když to nepodchytíte, nevadí, i tak vám další body pomůžou)
2, po cestě domů si kupte čokoládu.
3, seberte sportovní oblečení a mazejte do posilovny alespoň na dvě hodiny.(lze praktikovat s kámošem)
4, jděte ten úspěšný den zapít do hospody pár pivy s kámošem. Oslavujte svobodu, nepijte na žal, že jste sám. Kamarád vás bude hlídat. Čím dříve se zbavíte odkazů a kontaktů s vaší bývalou tím dříve si můžete užívat volnosti a sexu s dalšími ženami. Divili by jste se jak funguje věta:" Nedávno jsem ukončil jeden vážný vztah a momentálně mám chuť si spíš jen užívat sexu než se znovu vázat." A navzdory že ženy radí ať nepomlouváte bývalku před jinými ženami ji klidně pomluvit můžete. Ženy milují když si myslí že jsou lepší než vaše předchozí a pokud se jí líbíte, bude mít chuť vám to předvést.

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace