Horská dráha Dinoconda 4D


Máte rádi pořádnej adrenalin, strach je pro vás neznámé slovíčko a libujete si ve zkoušení těch nejbrutálnějších atrakcí, jaké kolotočářský svět zná? Tak pak jste ten pravý, který by se měl vypravit do Číny na horskou dráhu Dinoconda 4D.

V čínském městě Čchang-čou otevřeli horskou dráhu 4D s názvem Dinoconda, na kterou si vlezou opravdu jen ti nejodvážnější. Nová atrakce se nachází asi 200 kilometrů od Šanghaje, její délka činí 1058 metrů, v nejvyšším místě měří 79 metrů a při jízdě z kopce dosáhne rychlosti až 126 km/h. Dráhu proletíte takovou rychlostí, že za dvě minuty je po všem a v tom lepším případě si odnášíte neuvěřitelný zážitek. V tom horším si možná měníte trenky.

Dodatek 4D v názvu horské dráhy znamená, že se během své jízdy několikrát otočí vzhůru nohama. Rovněž sedačky se mohou otáčet všemi různými směry, nezávisle na pohybu vozíku. V nejextrémnějším místě dráhy, v tzv. "vražedné smyčce", přijde na řadu nečekaný kotrmelec. 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zábava
Video Extrem Achterbahn Dinoconda 4D China© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |