MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

10 nejhorších letišť na světě

Až budete cestovat na dovolenou a využijete leteckou dopravu, možná narazíte na letiště, kde budete rozzlobeni již při vstupu do letištní haly. Proč? Povíme si v článku.

Pravidla amerického fotbalu - hrací doba, hra a skórování

Rozdělení hráčů a představení hracího pole již máme za sebou. Kdo z vás na této lekci chyběl, nechť si klikne na "Pravidla amerického fotbalu - hrací pole a hráči". Dnes pokračujeme hrací dobou, samotnou hrou a povíme si,…

3 akční hry zdarma, které si musíte zahrát

Každý správný chlap má někdy chuť se odvázat u opravdové akční střílečky. Pokud Vás tyto myšlenky popadly právě teď, podívejte se na tři nejlepší akční hry, které Vás do světa opravdových mužů zavedou zcela zdarma.

číst celý článek >> Placená inzerce

Jak se hádat aneb 5 zásad pro správnou hádku

Není nic krásnějšího než romantika čerstvého vztahu. Ta závrať a vzrušení, když ji vidíte a každá romantická odrhovačka popisuje váš vztah? Ale vězte, že přijde den a ta romantická hudba přestane hrát. První hádka je jako by někdo páčil Amorův šíp přímo z vašeho srdce. Je to šok a může přijít na začátku vztahu,…

10 sexuálních rekordů, které vám vyrazí dech

Světové rekordy se netýkají jen automobilů, letadel, lidských dovedností nebo zručností. Trhat rekordy můžete i v sexu. 10 neuvěřitelných sexuálních rekordů právě teď a tady.

Pravidla amerického fotbalu - hrací pole a hráči

Video z amerického fotbalu, kde kluci do sebe jdou jak utržený ze řetězu, na našem webu určitě najdete. Co na něm chybí jsou pravidla této hry, které na první přečtení jen stěží pochopíte. V našem prvním díle si něco málo řekneme o…

Etiketa oblékání aneb Není oblek jako oblek

Výběr vhodného oblečení není jen doménou žen. Pokud si myslíte, pánové, že výměnou tepláků za něco obstojnějšího a s košilí, která možná pamatuje vaše taneční, máte vyhráno, bohužel vás musíme zklamat. Každá společenská událost si žádá jiný oblek. Až tedy příště uvidíte na pozvánce předepsaný tzv. dress code, s…

Pacu Jawi aneb Kravský ocas pevně v rukou

Obrázky vypadají dost zajímavě. Asi málokdo ze soutěžících by při těchto hrách našel odvahu, aby vám s rozzářeným úsměvem zapózoval do objektivu. Přesto se indonéští farmáři zaručeně nenudí.

Jak se stát pro ženu neodolatelným?

Toužíte po tom, aby se po vás ženy ohlížely? Toužíte potom, abyste zanechávali u žen nesmazatelný dojem? Drtivá většina mužů by ráda znala tajemství, jak se stát neodolatelným, ale nemají páru jak toho dosáhnout. Proto jsme tady my a přinášíme Vám několik tipů. Co vlastně ženy u mužů hledají?

Pneumatika smetla na závodišti fotografku

Práce sportovní fotografky nemusí být vždy bezpečná. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila mladá žena na automobilových závodech King of Drift v polské Poznani.

« Předchozí Další »
1 33 65 89 90 91 92 93 94 95 96 128
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |