MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Neil Patrick Harris: Zájem žen jej nechává zcela klidným

Tento americký herec, zpěvák a režisér v jedné osobě se těší nebývalému zájmu ze strany něžného pohlaví, čemuž vděčí především za ztvárnění role Barneyho Stinsona (Jak jsem poznal vaši matku). „Zjistil jsem, že řada žen nemá problém s tím, že jsem gay. Neustále mi chodí nabídky k sňatku.“

9 z 10 mužů kouká ženám na prsa

Je to tak, čeští muží koukají ženám na prsa a nestydí se za to. V průzkumu STEM/MARK, kterého se účastnilo 500 respondentů, 91 % mužů přiznalo, že kouká ženám na prsa. A nejen, že se koukají, oni velikost poprsí i řeší. Více než polovina, konkrétně 53 % dotázaných mužů, uvedla, že by uvítali, kdyby jejich partnerka měla větší poprsí. A…

Co muži mohou dělat a ženy ne

Ženy a muži jsou dvě zcela odlišná pohlaví. Ne každý muž může to, co žena a naopak. V tomto článku se zaměříme na to, co ženy nemohou dělat i přesto, že u mužů se mnohdy jedná o zcela běžnou věc.

Kdo jsou nejbohatší sportovci a kolik si vydělávají

To, že si profesionální sportovci vydělávají ohromné sumy peněz, je každému jasné. Víte však, který z nich má největší příjmy a o jaké částky se jedná?

Mobilní telefony aneb Jak sestřelit konkurenci

Jak donutit zákazníky ke koupi nejnovějších mobilních telefonů od Nokie? Stačí k tomu super nápad, ještě lepší um fotbalisty a správný výběr situace. Podívejte se na velmi povedenou reklamu, hlavně na pasáž v čase 1:39 sec. :)

Fakta a tipy o sexu nejen pro muže (2. část)

Přinášíme vám druhou část tipů, jak co nejvíce potěšit svou partnerku v posteli. Inspirovali jste se některými radami v 1. části?

Kompilace nejlepších držkopádů

Chcete se pobavit na cizí účet? Pak si udělejte chvilku čas a zhlédněte následující video, které je plné držkopádů a nehod, které jsou mnohdy velmi bolestivé. Nikomu nic zlého nepřejeme, ale tady jsme se fakt nasmáli :)

Drifting aneb Kdo umí, ten umí!

A kdo neumí, ten... Vychutnejte si toto úžasné video, kde vám předvedou, jak se to má správně dělat. Připoutejte se, startujeme!

Buďte IN s brýlemi Google Glass

21. století nabízí neomezené možnosti. Hlavně co se moderních a počítačových technologií týká. Jednou z takovýchto vymožeností je i novinka od Google, která je prozatím v testovací fázi. Nejedná se o nic menšího, než o speciální brýle Google Glass, které svým klientům nabídnou nesmírné možnosti.

Jak zvládnout vztah s vdanou ženou

Nejlepší ovoce pokaždé bývá to zakázané. Totéž platí v případě žen, neboť vztah s těmi, které jsou vdané, je obohacen o jisté vzrušení a adrenalin. A nemluvě o jejich partnerských zkušenostech. Jak si takovýto vztah ovšem udržet?

« Předchozí Další »
1 33 60 61 62 63 64 65 66 98 130
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace