MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Staňte se úspěšným blogerem

Vážně se i dnes najdou jedinci, kteří si stále myslí, že blogy jsou jenom pro srdcové výlevy pubertálních dívek? Jednou pro vždy už na tenhle mýtus zapomeňte! S trochou štěstí a talentu si díky blogování můžete udělat dokonce kariéru. Na rozjezd vám může pomoci třeba naše devatero začínajícího blogaře.

Která ženská povolání muže rajcují?

Zajímá vás, která povolání se mužům na ženách nejvíce líbí? Jestliže ano, čtěte dále, neboť jsme pro vás sestavili TOP žebříček nejpřitažlivějších ženských zaměstnání. Jedná se o pětici profesí, které mužům zajisté utkvějí v jejich představách.

Jak ušetřit v baru – 7 zásadních rad

Neexistuje snadnější způsob, jak se nejen finančně zruinovat za jednu noc, než strávit večer s kamarády popíjením v baru. Proto jsme pro vás sestavili seznam těch nejzákladnějších tipů, jak ušetřit a přitom se i dobře pobavit.

S těmito účesy u žen neuspějete

Dojem, který muži dělají na ženy, neovlivňuje pouze samotný vzhled či chování, ale také účes, jímž se zrovna pyšní. V tomto článku si představíme několik typů účesů, se kterými u žen zrovna žádný valný úspěch nezaznamenáte.

Překvapení ve výtahu

Čekáte na výtah, otevřou se jeho dveře a najednou..... Ne, nečekají tam na vás vzkazy ve výtazích. Následující video berte spíše jako tip na moderní interiér :D

Chuck Norris nemyslí. On ví.

Své 74. narozeniny oslaví americký herec a mistr bojových umění Chuck Norris. Jaká byla jeho cesta ke slávě? Kterou rolí se nejvíce proslavil? A kde se vzaly všechny ty vtipy o Chuckovi? V tomto článku se zaměříme nejen na ty nejpovedenější.

Vtipné fotbalové momenty

Pamatujete si na video Největší fotbaloví simulanti? Pokud ne, prohlédněte si jej, protože tu máme tak trochu pokračování. Nyní ale nepůjde o různé simulantské excesy, ale o vtipné fotbalové momenty. Který vtípek se vám ve…

Pravděpodobně nejlepší video pro muže na Youtube

Toto video je jakýmsi mixem dvou nejvyhledávanějších témat na internetu od 90. let. Souhlasíte s výběrem?

Jak se připravit na tvrdou pracovní realitu

Jako čerstvě vystudovaný absolvent se připravujete na svůj první vstup do pracovního života? Ve škole vás většinou nepřipraví na tvrdou realitu, které musíte čelit sami. My vám však poradíme, jak se připravit na pracovní pohovor. Přinášíme vám seznam otázek, na které byste měli být schopni odpovědět.

Nejhorší silnice světa

Jste nespokojení se stavem silnic v České republice? Chápeme vás. Jezdit po zdevastovaných komunikacích je jak trávit jízdu autem na tankodromu. Ale stále jsme na tom o poznání lépe, než na pěti vybraných místech ve světě, která lze hodnotit jako nejhorší silnice světa. Podívejte se na ně.…

« Předchozí Další »
1 33 63 64 65 66 67 68 69 96 128
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |