Jak zvládnout vztah s vdanou ženou


Nejlepší ovoce pokaždé bývá to zakázané. Totéž platí v případě žen, neboť vztah s těmi, které jsou vdané, je obohacen o jisté vzrušení a adrenalin. A nemluvě o jejich partnerských zkušenostech. Jak si takovýto vztah ovšem udržet?

Výhody vztahu s vdanou ženou jsou jasné. Vy nepřijdete o svou svobodu, neboť vaše partnerka má závazek zcela jinde. Také se nebudete muset zodpovídat, kde jste byli včera večer, v kolik jste dorazili domů, kdy bude výplata a podobně. V tomto případě jde oběma stranám pouze o to, pobavit se a užít si nezávazný sex, který je o to dokonalejší, že kvůli němu nemusíte dělat různé věci, do kterých se vám zrovna nechce. Nemluvě poté o zkušenostech, které vdané ženy mají.

Co dělat při vztahu s vdanou ženou?

Důležité je držet vše v tajnosti a zbytečně se o vašem objevu nezmiňovat lidem, kterým do toho nic není. Nemluvě o taktnosti k manželu své milenky, který by měl být rozhodně tím posledním, kdo se o vašich radovánkách dozví. Je také potřeba být shovívavý, neboť vdané ženy mají i jiné povinnosti než se pouze věnovat svým tajným sexuálním partnerům a tím pádem nejsou k dispozici pokaždé.

Ženy si milence hledají ve chvíli, kdy nabývají pocitu, že si jich manžel nevšímá. K tomu může dojít velmi snadno, neboť manželé s dětmi si na sebe najdou méně času než za mladých, nezávazných let.

Za to mohou různé rutinní povinnosti jako nákupy, vydělávání peněz, starost o děti a podobně. A právě svým způsobem nedoceněné a přehlížené ženy hledají útěchu v náruči milence, kterým jim dodá vše, co jim v manželství chybí.

Co je od vás vlastně očekáváno?

Svým způsobem budete taková vrba, která vyslechne všechny její strasti a problémy, které jí od doby, kdy jste se viděli naposledy, potkaly. Následně dojde i na zábavu v podobě milostných hrátek, od kterých milenci slouží vdaným ženám prioritně. Rozhodně však nepočítejte s tím, že také dostanete příležitost svěřit se svými problémy. To musíte jinde.

Nenavážejte se do manžela

Chybou je jakkoliv mluvit o manželovi své partnerky. A už vůbec ho nesmíte nijak kritizovat či dokonce urážet. Na to jsou totiž ženy dost háklivé a to i v případě, že jej s vámi podvádí. Pro ně je to stále muž číslo jedna, se kterým žijí reálný život. Vy jste pouze zpestřením a povyražením.

Buďte diskrétní a nečekejte, že kvůli vám přijde rozvod

Váš vztah musí být tajný, takže rozhodně nepočítejte s žádným společným veřejným životem, jako jsou kavárny, restaurace či jen procházky. Pokud něco z tohoto nastane, tak většinou mimo město, v němž žije vaše milenka. Přeci jen pro vdané ženy je dost velký risk ukazovat se na veřejnosti se svým milencem. Nikdy totiž nevíte, kdo si vás všimne a komu své poznatky následně sdělí. Ostatně, snad nemusíme připomínat ten fakt, že drby patří k oblíbeným aktivitám českých občanů.

Stejně tak nepočítejte, že se kvůli vám milenka rozvádět. Nejenže by musela všechno - celý svůj dosavadní život a rodinu, nechat za sebou, ale také by šla do něčeho neznámého, aniž by věděla, že jí dokážete zabezpečit. Jestliže však chcete přeci jen žít společný život a cítíte, že by to mohlo být možné, tak nikam nespěchejte a nechte všemu volný průchod. K takovémuto rozhodnutí stejně musí ženy dojít samy.

Zdroj foto: foter.com/Matt Romack Photography

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |