MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Chodíme spolu?

Pět znamení, podle kterých si ona myslí, že tvoříte oficiální pár.

Jak se parkuje malý nakladač

Jistě není pochyb o tom, že řidiči stavebních strojů se za léta praxe s nimi naučí ledacos. Svědčí o tom i následující video, kde řidič malého stavebního nakladče jasně ukáže svůj um. To prostě nemá chybu!

TOP 20 otázek: Neuvěříte, na co se lidé ptají Google

Google je mocným vyhledávácím nástrojem naší doby a existuje jen málokterá otázka, na níž by nedokázal odpovědět. Některé z dotazů, které mu byly za celou historii jeho používání položeny, jsou ale opravdu divné… Tady je výběr těch nejpovedenějších!

Nejdražší minidort na světě

Za vše se dá zaplatit spousta peněz. To dokazuje i mini dortík z podniku Le Dolci, který byl vytvořen za účelem oslavy 40. narozenin manželky neznámého muže z kanadského Toronta. Dortík, na nějž kromě klasických cukrářských přísad bylo použito i 24karátové zlato, vyšel v přepočtu na 18 700 korun, čímž se stal…

Nejlépe placené herečky 2013

Časopis Forbes přišel opět po roce s tradičním žebříčkem nejlépe placených hereček. Jestliže vás zajímá, které slavné herečky se umístily na prvních pěti místech a jaké jsou jejich příjmy, tak čtěte dále.

Hulk Hogan – jedna z největších osobností wrestlingu

Tento americký profesionální wrestler, herec a muzikant se narodil 11. srpna 1953. Svou váhou na sebe upozorňoval již od raného věku, kdy ve svých 12 letech vážil úctihodných 88 kilogramů. 

Konec bloudění, přichází navigační boty!

Technologie směřují dopředu a to potvrzuje i novinka vyvíjená společností Ducere Technologies. Ta totiž spustila předobjednávky nových chytrých bot, se kterými nelze zabloudit. Je v nich totiž zabudovaná navigace, která vám vždy ukáže směr cesty.

Hodně povedená předělávka

Nezáleží na tom, kdo jsi, nezáleží na tom, kam jdeš, v určitém momentě budeš potřebovat někoho, kdo bude stát při tobě. Poslechněte si velmi povedenou předělávku písně Stand by me.

6 řešení na partnerské problémy, kterým budete čelit

V každém vztahu se dříve či později objeví nějaké neshody. Jak je řešit? Na ty nejčastější problémy se rozhodla odpovědět vztahová koučka Donna Lancaster.

Aston Martin DB9 - pravý elegán mezi luxusními vozy

Oblá legenda, se kterou se na silnici určitě neztratíte. Značka Aston Martin patří mezi pojmy a na modelu DB9 je to víc než zřetelné.

« Předchozí Další »
1 33 57 58 59 60 61 62 63 66 98 130
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace