MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Překvapení ve výtahu

Čekáte na výtah, otevřou se jeho dveře a najednou..... Ne, nečekají tam na vás vzkazy ve výtazích. Následující video berte spíše jako tip na moderní interiér :D

Chuck Norris nemyslí. On ví.

Své 74. narozeniny oslaví americký herec a mistr bojových umění Chuck Norris. Jaká byla jeho cesta ke slávě? Kterou rolí se nejvíce proslavil? A kde se vzaly všechny ty vtipy o Chuckovi? V tomto článku se zaměříme nejen na ty nejpovedenější.

Vtipné fotbalové momenty

Pamatujete si na video Největší fotbaloví simulanti? Pokud ne, prohlédněte si jej, protože tu máme tak trochu pokračování. Nyní ale nepůjde o různé simulantské excesy, ale o vtipné fotbalové momenty. Který vtípek se vám ve…

Pravděpodobně nejlepší video pro muže na Youtube

Toto video je jakýmsi mixem dvou nejvyhledávanějších témat na internetu od 90. let. Souhlasíte s výběrem?

Jak se připravit na tvrdou pracovní realitu

Jako čerstvě vystudovaný absolvent se připravujete na svůj první vstup do pracovního života? Ve škole vás většinou nepřipraví na tvrdou realitu, které musíte čelit sami. My vám však poradíme, jak se připravit na pracovní pohovor. Přinášíme vám seznam otázek, na které byste měli být schopni odpovědět.

Nejhorší silnice světa

Jste nespokojení se stavem silnic v České republice? Chápeme vás. Jezdit po zdevastovaných komunikacích je jak trávit jízdu autem na tankodromu. Ale stále jsme na tom o poznání lépe, než na pěti vybraných místech ve světě, která lze hodnotit jako nejhorší silnice světa. Podívejte se na ně.…

8 rad do života od slavných mužů

Jsou úspěšní, bohatí a v centru pozornosti. Chcete se jejich životu aspoň trochu přiblížit? Přečtěte si několik výroků slavných mužů a poučte se filozofií jejich úspěchu. Nebo se nakažte nezdolným sebevědomím některých z nich.

Pravda o Johnu Travoltovi

Zatímco jej všichni známe jako Vincenta Vegu v Pulp Fiction, Dannyho Zuka v Pomádě nebo Tonyho Manera v Horečce sobotní noci, kolik toho ve skutečnosti víme o Johnu Travoltovi? 

Jak vytočit Čecha, zaručeně!

Řada cizinců si udělala obrázek o českém národě na základě informací, které často ani nejsou pravdivé. Zkuste jim to však vymluvit. Když se s touto situací setkáte, pak nezbývá než trpělivě vysvětlovat, že to tak vůbec není.

Nejčastější sexuální mýty

I v dnešní době existuje spousta mýtů, kterým bezpochyby věří spousta lidí. Ještě více se jich nachází v oblasti, která je pro naši společnost částečně tabu - ano, hovoříme o sexu. Jaké jsou tedy nejčastější sexuální mýty?

« Předchozí Další »
1 32 61 62 63 64 65 66 67 95 126
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2021 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace