Co muži mohou dělat a ženy ne


Ženy a muži jsou dvě zcela odlišná pohlaví. Ne každý muž může to, co žena a naopak. V tomto článku se zaměříme na to, co ženy nemohou dělat i přesto, že u mužů se mnohdy jedná o zcela běžnou věc.

Čůrat podle potřeby

Pokud tato základní vylučovací potřeba přijde na muže, tak si odskočí kdekoliv. Na volném prostranství si mohou skočit za strom, na veřejných záchodcích zase nepřijdou do styku s mnohdy špinavými toaletami. To je u žen prakticky nemožné.

Sex bez ochrany

Zodpovědní jedinci mužské populace na ochranu myslí, ovšem najdou se i tací, kterým je zcela jedno, zda-li žena po náhodné známosti na jednu noc otěhotní. V životě jí již nemusí vidět. Každopádně stále zůstává riziko získání malého dodatečného dárečku v podobě pohlavní choroby.

Nechodit do společnosti jak se jim zachce

Zatímco muži příliš neřeší, jak je ostatní lidé uvidí, tak u žen není prakticky možné, aby došly byť jen nakoupit do protějšího obchodu bez namalování se. Stejně tak to platí v případě plesů a společenských událostí, na které muži mohou přijít bez problémů v kalhotách, zatímco ženy musejí snášet společenské šaty. S nimi přicházejí i další starosti, jako je hlídání si výstřihu, ramének a podobně. Ne pro všechny je navíc chození na podpatcích.

Odhodit svršek na veřejnosti

V horkých letních dnech se najdou muži, kteří si rádi svléknou tričko, což jim od vedra trochu uleví. A to nejen na koupalištích, ale také při pohybování se ve městech. Pokud by tak učinila žena, tak kromě zaujatých pohledů kolemjdoucích může také dostat pokutu.

Neupravené vlasy

U mužů vyholená hlava nebo rozcuchané vlasy příliš nevadí. U žen je to společensky nepřijatelné. Neupravené vlasy u ženského pohlaví nejsou zrovna sexy a to se týká i narychlo smotaných culíků. Stejně tak neuspějí ani ve chvíli, kdy vezmou mašinku a vlasů se zbaví kompletně, což se sice příliš často nestává, ale přeci jen se lze s touto situací občas setkat. Nemožnost vzít vlasy na krátko může být problém zejména ve chvíli, kdy se nepovede nějaký účes, který pak na hlavě drží několik týdnů či měsíců.

Neholení se

Nic přitažlivého není ani na ženách, které se pravidelně neholí a to na jakémkoliv místě jejich těla, jež v letních měsících dávají na odiv ostatním. Přeci jen, vyrůstající chloupky na nohou či v podpaží nejsou u něžného pohlaví příliš lákavé.

Stárnutí se nezastaví

Zatímco se říká, že čím starší muž je, tím je hezčí, tak u žen je tomu většinou právě naopak. Pokud se o sebe ženy celý život pečlivě nestarají a nepodstoupí nějaké zkrašlovací procesy, tak na nich není po padesátce či šedesátce nic moc zajímavého.

Pivo se také moc nehodí

Ač je pivo běžným nápojem téměř každého z nás a konkrétně Češi se řadí mezi největší konzumenty tohoto zlatavého moku na světě, tak u žen to stále není nic, po čem by byly nějak výrazně přitažlivé. Přeci jen, pokud se vám nějaká žena líbí a následně jí uvidíte, jak bez problémů zvládne pět kousků, tak si její oslovení pořádně rozmyslíte.

Zdroj foto: foter.com/Tobyotter

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |