Fakta a tipy o sexu nejen pro muže (2. část)


Přinášíme vám druhou část tipů, jak co nejvíce potěšit svou partnerku v posteli. Inspirovali jste se některými radami v 1. části?

13. Nezapomeňte na líbání, ani při sexu.
14. Při orálním sexu se nikdy nesnažte držet partnerčinu hlavu tam, kde ji chcete mít. Mohlo by se také stát, že příště se bude chtít této části vyhnout.
15. Nesnažte se být potichu, i vaše partnerka chce slyšet, že se vám to s ní líbí.
16. Pokud máte nějakou erotickou fantazii, kterou byste rádi zrealizovali, oznamte jí to až v posteli. Když bude v náladě, snadněji vám kývne na vaše přání.
17. Před sundáním kalhot a dalších svršků si nejprve sundejte ponožky, pro ženy není nic horšího, než pohled na nahého muže s ponožkami.
18. Zkuste nějaké nové místo. Nemusí se nutně jednat o park, zkušební kabinku či jiné veřejné místo, zkusit můžete například jinou místnost v bytě.
19. Mějte po ruce lubrikant.
20. Počkejte si. Jestliže se svým partnerem nemáte sex týden nebo i víc, ten příští bude daleko intenzivnější. Zkuste to.

 


21. Žena potřebuje k dosažení orgasmu daleko více času (cca 20 minut) a snaží se jej dosáhnout stejně jako vy. Proto jí dejte dostatek času.
22. Udržujte se v kondici. Nemluvíme jen o vysportovaném těle, ale s cvičením se prodlouží i vaše výdrž v posteli, což vaše partnerka zaručeně ocení.
23. Střídejte různé druhy sexu. Jednou to může být romantický sex, podruhé překvapte partnerku rychlovkou. Střídejte se také v tom, kdo bude při sexu dominantní. Neměl by to být vždy jen jeden z partnerů. Nebojte se vyměnit si role.

Zdroj foto: foter.com/Helga Weber

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |