MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Mobilní telefony aneb Jak sestřelit konkurenci

Jak donutit zákazníky ke koupi nejnovějších mobilních telefonů od Nokie? Stačí k tomu super nápad, ještě lepší um fotbalisty a správný výběr situace. Podívejte se na velmi povedenou reklamu, hlavně na pasáž v čase 1:39 sec. :)

Fakta a tipy o sexu nejen pro muže (2. část)

Přinášíme vám druhou část tipů, jak co nejvíce potěšit svou partnerku v posteli. Inspirovali jste se některými radami v 1. části?

Kompilace nejlepších držkopádů

Chcete se pobavit na cizí účet? Pak si udělejte chvilku čas a zhlédněte následující video, které je plné držkopádů a nehod, které jsou mnohdy velmi bolestivé. Nikomu nic zlého nepřejeme, ale tady jsme se fakt nasmáli :)

Drifting aneb Kdo umí, ten umí!

A kdo neumí, ten... Vychutnejte si toto úžasné video, kde vám předvedou, jak se to má správně dělat. Připoutejte se, startujeme!

Buďte IN s brýlemi Google Glass

21. století nabízí neomezené možnosti. Hlavně co se moderních a počítačových technologií týká. Jednou z takovýchto vymožeností je i novinka od Google, která je prozatím v testovací fázi. Nejedná se o nic menšího, než o speciální brýle Google Glass, které svým klientům nabídnou nesmírné možnosti.

Jak zvládnout vztah s vdanou ženou

Nejlepší ovoce pokaždé bývá to zakázané. Totéž platí v případě žen, neboť vztah s těmi, které jsou vdané, je obohacen o jisté vzrušení a adrenalin. A nemluvě o jejich partnerských zkušenostech. Jak si takovýto vztah ovšem udržet?

Kdo umí nejlíp pokazit fotku? Ty nejlepší fotobomby!

Fenomén pořizování vlastních portrétů, takzvaných selfies aktuálně zaplavuje (nejenom) sociální sítě. Co nás baví ale ještě víc? Fotobomby! Komu se zatím nejlépe podařilo sabotovat úsilí fotografa? Prohlédněte si desítku skutečně pozoruhodných momentek.

Nejdražší čaje světa

Čaj se řadí mezi nápoje, který mnozí z nás pijí každý den. Existují však i druhy čaje, které si jen tak někdo dovolit nemůže, neboť jeden šálek vychází na několik desítek tisíc korun. Zajímá vás, o které čaje se jedná? Prohlédněte si nabídku těch nejdražších čajů.

Takhle bourají motorkáři

Máte rádi motorky? Pak se vás následující video zaručené týká. Prohlédněte si kompilaci nehod motorkářů a berte to, jako výstrahu pro vaši jízdu. V případě, že to s vámi nic neudělalo, doporučujeme navštívit web www.chcizit.cz.

Fakta a tipy o sexu nejen pro muže (1. část)

Ptáte se, jak byste mohli zlepšit svůj sexuální život? Přinášíme vám několik tipů, které vaše partnerka určitě ocení.

« Předchozí Další »
1 33 59 60 61 62 63 64 65 96 127
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2023 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |