MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Fotbaloví herci aneb Kteří slavní fotbalisté si zahráli ve filmu?

Řada fotbalistů, poté co pověsili na hřebík své kopačky, se rozhodla zazářit na filmovém plátně. Jak se jim to (ne)povedlo, již posuďte sami.

Když tři ladičky s modelem Yamaha R1 vystrčí růžky

S novým modelem motorky Yamaha R1 zažijete ten správný adrenalin z jízdy. Díky jízdním vlastnostem tohoto stroje se můžete vydat nejen na ulici, ale rovnou na závodní trať. Užijte si výkonný supersport na plné obrátky!

Zapomeňte na pusinky! Tady budou lítat facky

Určitě jste také zaregistrovali video, které od března obíhá internetem. Dva neznámí lidé jsou v něm postaveni před kameru a mají se začít líbat. "Experiment", u něhož uronila slzu nejedna sentimentální povaha, byl ale ve skutečnosti promyšleným virálem a "cizinci" zaplacenými modely a herci. Takový podvod…

20 nejslavnějších okamžiků Ligy mistrů UEFA

Fandíte fotbalu? Pokud ano, tak vás určitě někdy přemýšleli nad tím, jaké fotbalové momenty jsou ty nejsilnější. A nejste jediní, které to zajímalo. Společnost Mastercard, která je sponzorem Ligy mistrů UEFA, udělala mezi fanoušky průzkum, jakou událost by označili za nejslavnější okamžik k nezaplacení v uplynulých dvaceti letech…

Neil Patrick Harris: Zájem žen jej nechává zcela klidným

Tento americký herec, zpěvák a režisér v jedné osobě se těší nebývalému zájmu ze strany něžného pohlaví, čemuž vděčí především za ztvárnění role Barneyho Stinsona (Jak jsem poznal vaši matku). „Zjistil jsem, že řada žen nemá problém s tím, že jsem gay. Neustále mi chodí nabídky k sňatku.“

9 z 10 mužů kouká ženám na prsa

Je to tak, čeští muží koukají ženám na prsa a nestydí se za to. V průzkumu STEM/MARK, kterého se účastnilo 500 respondentů, 91 % mužů přiznalo, že kouká ženám na prsa. A nejen, že se koukají, oni velikost poprsí i řeší. Více než polovina, konkrétně 53 % dotázaných mužů, uvedla, že by uvítali, kdyby jejich partnerka měla větší poprsí. A…

Co muži mohou dělat a ženy ne

Ženy a muži jsou dvě zcela odlišná pohlaví. Ne každý muž může to, co žena a naopak. V tomto článku se zaměříme na to, co ženy nemohou dělat i přesto, že u mužů se mnohdy jedná o zcela běžnou věc.

Kdo jsou nejbohatší sportovci a kolik si vydělávají

To, že si profesionální sportovci vydělávají ohromné sumy peněz, je každému jasné. Víte však, který z nich má největší příjmy a o jaké částky se jedná?

Mobilní telefony aneb Jak sestřelit konkurenci

Jak donutit zákazníky ke koupi nejnovějších mobilních telefonů od Nokie? Stačí k tomu super nápad, ještě lepší um fotbalisty a správný výběr situace. Podívejte se na velmi povedenou reklamu, hlavně na pasáž v čase 1:39 sec. :)

Fakta a tipy o sexu nejen pro muže (2. část)

Přinášíme vám druhou část tipů, jak co nejvíce potěšit svou partnerku v posteli. Inspirovali jste se některými radami v 1. části?

« Předchozí Další »
1 33 59 60 61 62 63 64 65 96 128
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |