MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

TOP 5 nejkrásnějších žen roku 2014

Americký server askmen.com přinesl svým čtenářům žebříček nejkrásnějších žen za rok 2014. Ten je sestaven na základě hlasování, kterého se účastnil téměř milión lidí, jež hodnotili v několika různých kategoriích. Kromě samotného sexappealu se tak hodnotil také talent či celková atraktivita.

Policajti v Rusku

Názorná ukázka toho, jak rušští policisté jednají s řidiči, u kterých mají podezření. Doslova a do písmene se s nimi nemažou. Více ve videu :)

10 nejvtipnějších reklam na kondomy

Jak se říká, kdo je připraven, není překvapen. Podívejte se na deset vtipných reklam na téma, proč byste neměli zapomínat na ochranu.

Usnadněte si život pomocí geniálních vylepšováků

Každodenní život možná je těžký, ale ještě častěji si ho komplikujeme my sami.  Zjednodušte si ho pomocí desítky vylepšováků, které jsme pro vás vybrali mezi tisícovkami dalších na netu. A budete se divit, že vás některé z nich už nenapadly dříve.

Mick Jagger – nekorunovaný rokenrolový král!

V červenci slaví své narozeniny jedna z největších ikon světové hudební scény – Mick Jagger. Po celá desetiletí brázdil koncerty s kapelou Rolling Stones a i přes jeho pokročilý věk se nezdá, že by ze svého tempa chtěl něco ubrat. Nasedněte na rychlík jménem Mick Jagger a nechte se unést jeho…

TOP 4 mužská povolání, díky kterým hrozí krach vztahu

V lidské společnosti existují povolání, která jsou vnímána jako prestižní, a jejich vykonavatelé mají vysoký sociální status. Do této skupiny můžeme zařadit například právníky, byznysmeny, někteří by se nebáli z recese zařadit i superhrdiny. Pokud ale hledáte trvalý a šťastný vztah, následujícím profesím byste se…

Nejdražší kolo světa je ze zlata

Není kolo jako kolo a bicykl od společnosti Aurumania to jen potvrzuje. Jak už název napovídá, kolo je osázeno 24karátovým zlatem. Měli byste odvahu na takovém kole vůbec jezdit? :)

Fotbalgolf – spojení promyšlené strategie a absolutního nasazení

Spojení golfu a fotbalu by reálně napadlo asi málo koho, ale jde to. Jak je vidět, kreativita spolu se sportovním nadšením nezná hranic. Dělat věci jinak, než je zvykem, podporuje přirozenou hravost člověka. A tak není divu, že si i na první pohled, tak bláznivý sport jakým je fotbalgolf, už našel své hráče.

Život je boj, především pro ženy!

Muži se zasmějí, ženy spíše zamáčknou slzu, neboť do této situace se dostala téměř každá. Jak vyzrát na malou velikost oblečení?

Fotbaloví herci aneb Kteří slavní fotbalisté si zahráli ve filmu?

Řada fotbalistů, poté co pověsili na hřebík své kopačky, se rozhodla zazářit na filmovém plátně. Jak se jim to (ne)povedlo, již posuďte sami.

« Předchozí Další »
1 33 58 59 60 61 62 63 64 66 98 130
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace