MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Jak vypadá život nejbohatšího muže planety - Bill Gates

Uhodnout jeho jméno není těžké. Vždyť na prvním místě žebříčku nejbohatších lidí světa se objevuje již řadu let. 28. října oslaví 59. narozeniny americký magnát, investor, filantrop, počítačový programátor a především spoluzakladatel softwarové společnosti Microsoft William Henry „Bill“ Gates III.

Bezdomovec vs. muž v obleku: Co o nás prozradil zajímavý sociální experiment?

Někdy se stačí pasovat jenom do jiné sociální role a reakce ostatních na naše počínání jsou hned rozdílné. Aspoň to ukazuje experiment, jehož se zúčastnil skutečný bezdomovec. O pár drobných žádal kolemjdoucí nejprve jako muž ve slušném obleku, poté jako bezdomovec. Jak pořídil? Výsledek si dovtípíte možná ještě…

Jak vypadá nejkrásnější žena na světě? Podívejte se!

Experiment, jehož cílem bylo odhalit podobu nejkrásnější ženy na světě, je opět na pořadu dne. Tentokrát se do něho pustil norský umělec Marius Vibe.

Pro hlavy rodin: Jak změnit banku a ušetřit tisíce

Každá tisícovka se hodí, ale že nám něco stranou saje tisícové roční náklady po korunách či desetikorunách, nás ani nenapadne. Řeč není o účtech za plyn, ani elektřinu, dokonce ani o cenách telefonních tarifů. To všechno představuje výdaje, kterých si snadno všimneme. Kdežto bankovní poplatky nám v součtu sají z kapes tisíce ročně, aniž by…

číst celý článek >> | Placená inzerce

Geocaching aneb Kdo hledá, najde

Geocaching je hra, který již nějaký ten pátek kotví i u nás v tuzemsku. Má řadu příznivců, kteří podnikají výlety do míst, aby našli něco, čemu se říká keš. O co konkrétně jde?

I obyčejná panenka vás může vystrašit k smrti

Starší dáma si pozve k sobě domů personál na úklid. Zavede je do dětského pokoje a odchází. Najatí lidé se pouští do úklidu, když v tom se začnou dít podivné věci... Bojíte se rádi?

Z čeho se skládá nejdražší koktejl světa?

Nad tímto článkem zůstane mnohým rozum stát. Stojíte před otázkou, zda si v jedné vyhlášené restauraci dát nejdražší koktejl světa nebo si za cenu nápoje raději pořídit nové auto? Většina dotazaných by měla jednoduchou volbu, ovšem najdou se i tací, kteří si raději nechají hrdlem protéct koktejl za 313 tisíc…

5 věcí, které je lepší v sexu nezkoušet

Toužíte si okořenit váš sexuální život? Uvažovali jste o romantickém milování na pláži při západu slunce, jak to znáte z filmů, či rannímu sexu ve sprše? Ne každá teorie se může převést do praxe.

Sladké povolání aneb Staňte se výzkumníkem čokolády

Také patříte mezi milovníky této pokušitelské laskominy? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu. Anglická univerzita v Cambridge hledá doktoranta, který se bude věnovat studiu této hnědé pochoutky.

Na co myslí ženy při orgasmu?

Sáhněte si do svědomí, na co myslíte, při milování se se ženou vy. Zda při přibližování se slastnému vrcholu nemyslíte skutečně na nic a jen si užíváte blažený pocit rozmazlování druhého pohlaví.

« Předchozí Další »
1 33 55 56 57 58 59 60 61 66 98 130
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace