MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Recept na spokojený vztah? Řiďte se těmito radami

Pocit zamilovanosti a láska v nás vzbuzují stejné pocity jako požití kokainu či výhra v loterii. Zeptali jsme se skutečného experta na lásku Arthura Arona, jenž je nejen profesorem na univerzitě Stony Brook, ale také autorem řady knih na toto téma. Jak zlepšit vztah? Co nás činí atraktivními vůči…

3 mýty o erotických masážích

Erotické masáže jsou trend k nezastavení, panuje ale kolem něj řada mýtů. Vyzpovídali jsme majitelku salonu Mata Hari poskytujícího erotické masáže v centru Prahy. Ta nám zodpověděla několik otázek, které si nezasvěcené publikum klade asi nejčastěji.

číst celý článek >> | Placená inzerce

Vertu for Bentley: Smartphone, který nedáte z ruky

Společnost vyrábějící smartphonové telefony Vertu a automobilka Bentley spojily své síly a vyrobily luxusní mobilní telefon Vertu for Bentley, který se může pochlubit nejen svými luxusními parametry, ale i jedinečným designem. Tohle je prostě jasná hračka pro muže.

Nejstrašidelnější halloweenský kostým

Halloween se blíží. Už jste si vybrali kostým? A co váš čtyřnohý miláček? Podívejte se, co se stane, když psa převlečete za obřího pavouka a vypustíte jej v noci mezi lidi. Pak už stačí jen natáčet vyděšené obličeje kolemjdoucích. 

Muž, který má 12 koulí. Cože?!

Když už někomu nestačí tetování a piercing na běžných místech, tak si prostě zavede pár kuliček pod kůži penisu. Jeden takový blázen pochází z Malajsie.

Jak ji dostat zpátky

I když jste se rozešli před pár dny, týdny či měsíci, vy se stále přes svou bývalku nedokážete přenést, neboť podvědomě cítíte, že právě ONA byla ta pravá. Co teď? 

Nuru masáž: smyslný rituál ze země vycházejícího slunce

Ležíte na hřejivé podložce, máte zavřené oči a spokojeně oddychujete. Všechny svoje starosti jste nechali kdesi daleko za sebou. Jen ležíte a vůbec na nic nemyslíte. Prostě relaxujete. Jste přitom oblečeni pouze do spodního prádla a po celém svém těle máte rozmazaný hřejivý kluzký gel. Cítíte ho - je totiž velmi příjemný. Najednou k vám…

číst celý článek >> | Placená inzerce

TOP 50 nejlepší bary světa 2014: I Česko má své zástupce

Časopis Drinks International si opět posvítil na bary po celém světe a vybral z nich tu nejlepší padesátku, která se může pochlubit světovým formátem. Pozadu nezůstala ani Česká republika. Který bar je u nás ten nejlepší?

Jak vypadá život nejbohatšího muže planety - Bill Gates

Uhodnout jeho jméno není těžké. Vždyť na prvním místě žebříčku nejbohatších lidí světa se objevuje již řadu let. 28. října oslaví 59. narozeniny americký magnát, investor, filantrop, počítačový programátor a především spoluzakladatel softwarové společnosti Microsoft William Henry „Bill“ Gates III.

Bezdomovec vs. muž v obleku: Co o nás prozradil zajímavý sociální experiment?

Někdy se stačí pasovat jenom do jiné sociální role a reakce ostatních na naše počínání jsou hned rozdílné. Aspoň to ukazuje experiment, jehož se zúčastnil skutečný bezdomovec. O pár drobných žádal kolemjdoucí nejprve jako muž ve slušném obleku, poté jako bezdomovec. Jak pořídil? Výsledek si dovtípíte možná ještě…

« Předchozí Další »
1 33 55 56 57 58 59 60 61 66 98 130
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace