MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

11 nejhloupějších lidí na světě

Někdy je těžké dělat věci správně. Možná, že tito lidé měli jen špatný den. Posuďte sami z přiložené galerie a vyberte si svého favorita (mě nejvíce zaujalo efektivní uzamčení kola, doufejme, že případný zloděj nebude oplývat vyšší inteligencí).

Muž má 100 orgasmů denně. Je to ještě příjemné?

Většina z nás by nejspíš namítla, že se v tomto případě nejedná o nemoc a člověk s tímto problémem, by si to měl spíše užívat. Ale Dale Decker z Wisconsinu, trpící již asi 2 roky syndromem zvaným PSAS, by vám jistě oponoval.

Chystáte se ji pozvat k sobě domů?

Buďte připraveni na (ne)plánované přespání u vás doma. Jasně, že se jí líbíte teď. Ale co se stane, až uvidí váš byt? Zůstane, nebo s hrůzou uteče?

Nejhorší věznice světa

Ve většině států na světě si odsouzenci stěžují na nedůstojné podmínky a nelidské zacházení. To ale asi nemusí pobývat ve věznicích, které jsou označovaný jako nejhorší žaláře světa. Proč tomu tak je?

Konečně můžete dát Ferrari ŠACH-MAT!

Hrajete šachy? Pak ve vaší sbírce nesmí chybět zcela ojediněla a naprosto dokonalá šachová souprava nesoucí punc legendární italské značky Ferrari.

Jakým způsobem nejlépe nažhavit ženu?

Dostat ženu do nálady může být často oříšek. Jistě každý muž ví, kde se nachází místa na ženském těle, která jsou nejčastěji mužským pohlavím prozkoumávána. Ale málokterý muž si uvědomuje, že místa zakončená největším počtem nervových zakončení nejsou u většiny žen pouze na prsou, vagíně, či zadečku. A právě…

Dieter Schwarz – supermarketový magnát

Jmění Dietera Schwarze je odhadováno na 21 miliard dolarů a je třeba podotknout, že neustále roste. Čemu za něj vděčí? Obchodním řetězcům Kaufland a Lidl.

Japonci prodávávají černé cheesburgery. Proboha proč?

Chyba tisku, nebo se prostě Japonci zbláznili? Majitel japonského rychlého občerstvení Burger King se rozhodl nabízet svým zákazníkům nový originální typ cheeseburgeru, který snad každého překvapí svou bizardní barvou. O tomto zvláštním způsobu zviditelnění, kdy prodejci budou nabízet nejen černou housku, ale i…

Nástrahy cizího jazyka

Jak může být angličtina zrádná, se přesvědčíte v přiloženém videu. To zachycuje, jak složité je požádat o vidličku nebo o dva tousty v restauraci.

Nejzajímavější momentky ze Street View

Street View je skvělá aplikace, díky níž můžete procestovat takřka celý svět. Některé snímky pořízené fotografy ale absolutně nedávají smysl… Nebo se na nich zkrátka výborně podařilo načasování. Podívejte se na ty nejzajímavější z nich.

« Předchozí Další »
1 33 56 57 58 59 60 61 62 66 98 130
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace