TOP 5 nejkrásnějších žen roku 2014


Americký server askmen.com přinesl svým čtenářům žebříček nejkrásnějších žen za rok 2014. Ten je sestaven na základě hlasování, kterého se účastnil téměř milión lidí, jež hodnotili v několika různých kategoriích. Kromě samotného sexappealu se tak hodnotil také talent či celková atraktivita.

Hlasování nakonec ovládla šestadvacetiletá anglická herečka Emilia Clarke, kterou můžeme znát z populárního seriálu Hra o trůny, v němž představuje roli princezny Daenerys. Kromě hereček se do 99ti členného seznamu dostaly ale také modelky, zpěvačky, či dokonce vévodkyně z Cambridge, kterou není nikdo jiný, než manželka prince Williama Catherine.

V našem článku si nyní trochu blíže představíme prvních pět žen, které se umístily na čele žebříčku.

Emilia Clarke

Jak jsme zmiňovali již v úvodu, Emilia Clarke je britskou herečkou, která se nejvíce proslavila v seriálu Hra o trůny. V tom ztvárňuje postavu Daenarys Targaryen, která je matkou draků a jež by ráda usedla na železný trůn, jenž kdysi patřil jejímu otcovi.

Alison Brie

I na druhém místě se umístila herečka. Alison pochází ze Spojených států amerických a známe jí zejména ze seriálu Community, ve kterém hraje poměrně nevýraznou, ale za to chytrou a snaživou studentku Annie Edison.

Emily Ratajkowski

Třetí příčku obsadila Emily Ratajkowski, která je britsko-americkou modelkonu, jež má kořeny v Polsku. Kromě modelingu, kdy se při focení nebojí ukázat své přednosti, se také proslavila v několika videoklipech explicitní povahy, které si na serveru youtube přehrají pouze osoby starší osmnácti let. Mimo to si také zahrála ve dvou epizodách seriálu pro děti iCarla, kde byla ještě nevinnost sama.

Jennifer Lawrence

Opět zde máme herečku. Na čtvrté příčce se umístila třiadvacetiletá Jennifer Lawrence, která i přes svůj věk získala roli v několika známých filmech. Mezi nejvýraznější z nich patří Hunger games nebo série X-Men.

Emma Watson

Ještě o něco slavnější je Emma Watson, která stejně jako Jennifer pochází z Velké Británie a jež v anketě o nejkrásnější ženu pro rok 2014 obsadila páté místo. Emma Watson, jejíž nejznámější postavou je (a zřejmě i ještě dlouho bude) Hermiona z Harryho Pottera, zazářila také v, mezi diváky oblíbeném televizním drama, Charlieho malá tajemství, ve kterém ztvárnila hlavní roli.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: celebrity

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |