Nejlépe placené herečky 2013


Časopis Forbes přišel opět po roce s tradičním žebříčkem nejlépe placených hereček. Jestliže vás zajímá, které slavné herečky se umístily na prvních pěti místech a jaké jsou jejich příjmy, tak čtěte dále.

5. Angelina Jolie (370 miliónů korun)

Na pátém místě se umístila Angelina Jolie, která tak neobhájila prvenství z minulého roku. Smutnit však rozhodně nemusí, neboť si během minulého roku vydělala 370 miliónů korun.

4. Gwyneth Paltrow (391 miliónů korun)

Gwyneth Paltrow, která si kromě 391 miliónů korun připsala úspěch i v anketě o nejkrásnější ženu, kterou vyhrála, se blýskla především ve filmu Iron Man 3.

3. Jennifer Aniston (638 miliónů korun)

Na bronzové příčce se umístila Jennifer Aniston, která si zahrála ve filmu Millerovi na tripu. I díky této roli, kde hrála „manželku“ drogového dealera si přišla na téměř tři čtvrtě miliardy korun.

2. Jennifer Lawrence (646 miliónů korun)

Druhé místo v žebříčku nejlépe vydělávajících žen obsadila Jennifer Lawrence, která si ve svých čtyřiadvaceti letech přišla na pěkných 646 miliónů korun. Tuto pohlednou herečku jsme mohli v minulém roce vidět ve filmu X-Men: Budoucí minulost.

1. Sandra Bullock (1,05 miliardy korun)

Jednoznačně nejlépe vydělávající herečkou je s více jak jednou miliardou korun Sandra Bullock. Ta si zahrála ve velmi zajímavém 3D filmu Gravitace, ve kterém se představila, i když jen krátce, po boku George Clooneyho a v němž sledujeme její cestu vesmírem.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: celebrity

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |