Konec bloudění, přichází navigační boty!


Technologie směřují dopředu a to potvrzuje i novinka vyvíjená společností Ducere Technologies. Ta totiž spustila předobjednávky nových chytrých bot, se kterými nelze zabloudit. Je v nich totiž zabudovaná navigace, která vám vždy ukáže směr cesty.

Navigační boty půjdou do prodeje v září

Jestliže by vás tento výrobek zaujal, tak je potřeba abyste si připravili 3200 Kč. První zájemci tyto boty obdrží již v září, kdy se také objeví v sortimentu některých zahraničních obchodů. Pro ty, kterým by se tyto nové boty nelíbily, výrobci vymysleli náhradní variantu a to samostatné vložky, jež půjdou použít v jakýchkoliv jiných botách. Ty poté vyjdou o tisíc korun levněji.

Každopádně navigační boty mají lepší manipulaci s nabíjecím akumulátorem. Zatímco samostatné inteligentní vložky je potřeba při každém nabíjení z bot vyndat, tak v navigačních botách je akumulátor zabudován tak, že jej lze jednoduše vytáhnout a po nabití bez problémů zpět zasunout.

Lepší manipulace je se speciálními botami

Funkce navigačních bot, popřípadě vložek, spočívá v tom, že vám na každé křižovatce začnou vibrovat tak, abyste poznali do jaké strany se vydat. Jestliže doprava, tak zavibruje pravá bota, a pokud doleva, tak zase ta levá. Jako bonusové funkce poté bude i počítání spálených kalorií či kroků, jež urazíte.

Navigační boty aktivujete tak, že je prostřednictvím bluetooth připojíte k vašemu smartphonu či tabletu. Na nich si pak již bez problémů nastavíte místo, do kterého směřujete.

Další novinkou na trhu jsou chytré brýle Google Glass

To, že počítačové technologie směřují dopředu a lze je využít i pro praktické účely, dokazuje také další novinka na trhu. Tou jsou chytré brýle Google Glass. Ty v sobě mají zabudovaný monitor a také minikameru. Díky tomu můžete pořizovat fotky, videa, vyhledávat na Google či najít různá nejbližší místa, jako jsou například restaurace. Na rozdíl od chytrých bot jsou tyto brýle poněkud dražší, neboť v přepočtu vyjdou na několik desítek tisíc korun.

Zdroj: Facebook Ducere Technologies

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |