Vertu for Bentley: Smartphone, který nedáte z ruky


Společnost vyrábějící smartphonové telefony Vertu a automobilka Bentley spojily své síly a vyrobily luxusní mobilní telefon Vertu for Bentley, který se může pochlubit nejen svými luxusními parametry, ale i jedinečným designem. Tohle je prostě jasná hračka pro muže.

V čem je jeho kouzlo

Vertu, firma vyrábějící smartphony, uzavřela partnerství s automobilkou Bentley. Vztah těchto dvou anglických prestižních firem je zatím plánován na dobu 5 let, avšak, jejich vzájemná kooperace prospěla už nyní. Rovnými silami vyplodili telefon s označením Vertu for Bentley dlouhý 145 mm, široký 69 mm a vysoký jen 10,45 mm, který má kromě kovu a skla i pravou telecí kůží s ručním prošíváním ve tvaru diamantu a logem automobilky Bentley.

Mimo vzhledu se může Vertu for Bentley pochlubit operačním systémem Android 4.4 KitKat, který zlepšuje plynulost a zároveň rychlost prostředí oproti jeho androidovým předchůdcům. Vyniká i 4.7- palcovým FullHD displejem, 64 GB interní pamětí a 13 megapixelovým fotoaparátem. Jeho procesor Qualcomm Snapdragon 801 disponuje lepším výkonem, bezproblémovou komunikací a navíc je navržen tak, aby zachycoval ostřejší obraz. Společně s dlouhou životností baterie z lithiovo-iontového akumulátoru s kapacitou 2 275 mAh zůstane v pohotovostním režimu 380 hodin nebo až 15 hodin 30 minut při aktivním volání.

Smartphone Vertu for Bentley jen pro bohaté

Tento jedinečný luxusní smartphone značky Vertu for Bentley bude v limitovaném množství ve vybraných obchodech společnosti Verta po celém světě. K prodeji vyjde pouhých 2 000 kusů. Jeho cena se bude pohybovat v rozmezí 10 700 britských liber, což v přepočtu činí 375 000,- Kč.

Zdroj foto: Vertu

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |