Jaký typ mužů upřednostňují ženy? To odhalil nejnovější výzkum


Výzkumní pracovníci se podívali na výsledky výzkumu, aby viděli, jaké typy mužů považují ženy za atraktivní. Jak to vypadá, ty dávají přednost vysportované svalnaté postavě a nadité peněžence. Je však na tom něco špatného?

Vítězí svaly a peníze

Stejně tak, jako si ženy myslí, že všichni muži touží po hubených blondýnkách, tak i muži mají jistou představu o tom, co hledají ženy. A nejnovější průzkum je v tom utvrdil.

Výzkum, který byl publikován v časopise Feminist Media Studies, byl veden akademiky z univerzit Coventry a Aberystwyth ve Spojeném království. Výzkumníci se podívali na oblíbenou webovou stránku nazvanou TubeCrush, která umožňuje lidem nahrát fotky lidí, které pořizují v londýnském metru, a poté je komentují.
Po analyzování snímků po dobu tří let výzkumníci zjistili, že muži, kteří získali nejvíce ohlasu, byli bílé pleti s vysportovanou postavou a také působili, že jim peníze v životě neschází.
„Od inteligentně působících úředníků v oblecích, až po sportovní nadšence mířící do posilovny, výzkum fotografií na TubeCrush ukázal, že naše kultura stále oslavuje maskulinitu v podobě peněz a svalů,“ uvedla vedoucí autorka studie Adrienne Evans ve svém prohlášení. Zatímco feminismus je stále na vzestupu, Evans tvrdí, že tím, že ženy dávají přednost těmto typům mužů, umožňují jim nevědomky nadvládu ve společnosti.
 

Nenechte se odradit

Pokud si teď, pánové, zoufáte, že to není spravedlivé, a nejspíš kvůli tomu se vám nedaří v online randění, nenechte se odradit výsledky tohoto průzkumu. Opravdu si myslíte, že počet komentářů na nějaké webové stránce může reprezentovat to, po čem touží většina žen? Všechny ženy nedávají přednost jen jednomu typu muže.

zdroj foto: pixabay.com

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |