5 situací, kvůli kterým nedostanete pozvánku na druhé rande


První schůzka je tak trochu minové pole. Je třeba našlapovat opatrně, jinak první rande bude pro vás zároveň tím posledním. Možná jsou vám známa všeobecná pravidla, jako přijít včas na schůzku, nemluvit o svých bývalkách… Britský průzkum však odhalil 5 dalších situací, kterým byste se měli vyhnout.

Až 70 procent lidí by z prvního rande udělalo zároveň to poslední, pokud by se jim staly následující situace (dobrou zprávou je, že podle společnosti EliteSingles není žádnou katastrofou, pokud partner neumí dobře líbat, pouze 4 procenta to viděla jako důvod k rozchodu).

Poslání žádosti o přátelství na Facebooku

Sotva tu osobu znáte, a už byste si ji chtěli přidat na Facebook? Počkejte s ní. Téměř 21 % singlů by zrušilo druhé rande jen proto, že si je jejich protějšek chce přidat na sociální sítě.

Je z vás dokonalý posluchač, který ale nemluví

Na rozdíl od obecného přesvědčení, že je důležité naslouchat, 76 % lidí se nechalo slyšet, že dávají na prvním rande přednost, aby jejich partner mluvil a nechyběla mu témata ke konverzaci. Umět naslouchat je prioritou v dlouhodobém vztahu, zatímco na první schůzce se snažte vyvarovat trapnému tichu.

Nevytahujte během schůzky selfie tyč

Společná selfie na prvním rande může být ještě trapnější než rozdělení účtu na půl. Rozhodně není vhodné publikovat vaši společnou fotku na Facebooku, tak proč byste se měli hned fotit? Raději byste měli zapomenout, že vůbec máte s sebou telefon.

Nevábný zápach je ještě horší, než přijít pozdě

Typické dilema: Mám se osprchovat nebo přijít o 10 minut později? Raději zvolte druhou variantu. Váš protějšek vám spíše odpustí menší zpoždění než nedostatečnou hygienu.

Pozvánka na rodinný oběd

Pozvánka na kávu je zcela v pořádku. Řada lidí dává přednost neformálním místům. Proto byste si měli raději odpustit večeři v drahé restauraci. Dále byste měli zapomenout pozvat svůj objekt zájmu k sobě domů na oběd s vaší rodinou. 81 procent lidí se vyjádřilo, že by to bylo absolutně to nejhorší možné rande.

zdroj foto: pixabay.com

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |