Ztrácí o vás zájem? Těchto 5 znamení vám napoví


Počáteční zamilovanost ve vztahu se postupem času vytrácí. Poté je nutné na vztahu více pracovat, pokud chcete zůstat spolu. Jestliže podezříváte svou partnerku, že ztrácí o vás zájem, přinášíme vám pět klíčových znamení, díky kterým to snadno odhalíte.

1. Ze sexu se stala povinnost

Sex je jedním ze způsobů, jak projevit své pocity fyzicky vůči partnerce. Neznamená to, že byste měli mít sex každý den, ale mělo by to být pravidelně. Pokud se od vás partnerka odvrací a odmítá vás, mělo by to být pro vás varovným signálem. Flirtujte s ní, experimentujte, dejte jí najevo, že s ní chcete být.

2. Podněcuje hádky

Máte pocit, jako byste stále dělali něco špatně? Možná to nejste vy, ale partnerka, která neustále vyvolává hádky. Snažte se zjistit, co za nimi stojí.

3. Neprojevuje vám žádnou náklonnost

Ve vztahu byste nikdy neměli přestat projevovat náklonnost vůči druhé osobě, a nemáme na mysli pouze tu fyzickou v ložnici. Objetí, pusa na přivítání, pochvala… Dejte svému protějšku vědět, že vám na něm záleží. Pokud je však vůči těmto gestům imunní, nejspíš byste si měli promluvit o svém vztahu.

4. Mluví o jiné osobě až příliš často

Je přirozené, že mluvíme se svým partnerem o jiných lidech, ať už to jsou kamarádi, známí, kolegové v práci. Na pozoru byste se však měli mít, pokud mluví o jednom člověku až příliš často. Jestliže vás podobná konverzace obtěžuje, nenechte si to pro sebe.

5. Vzdalujete se jeden druhému

Každý člověk má svou vlastní intuici, která mu dává na vědomí, že něco není v pořádku. Sami tak nějak podvědomě tušíte, jestli se od vás partnerka odvrací. Pokud stojíte o zachování svého vztahu, bojujte za něj. Sedněte si s ní a promluvte si o svých pocitech.

Bohužel ne všechny vztahy lze zachránit. Sami byste měli rozpoznat, jestli ještě stojí za něj bojovat, nebo si jít každý svou cestou.

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |