V jakých situacích jsou muži roztomilí


Co si budeme povídat, muži jsou důležitou součástí životů většiny žen. Dokáží je naštvat, rozbrečet, rozesmát a nebo dokáží být, stejně jako ženy, v určitých situacích roztomilí a využít toho. A právě na takové chvíle plné roztomilosti se zaměříme. Samozřejmě ne všechny body sedí na každého muže, ale třeba se u některých poznáte.

Kosmetické produkty

Většina mužů jistě nepozná několik kosmetických výrobků, které ženě leží v koupelně. A už vůbec netuší, k čemu vlastně slouží. Přesto se je tomto směru snaží někdy potěšit. Ženy, nezlobte se na nás za to, že vybereme odstín rtěnky, který vám nejde k pleti nebo koupíme krém, který byste si samy nikdy nekoupily.

Ach ta rýmička

Za normálních situací se muži prezentují jako silní a nebojácní. Všechno se ale mění ve chvíli, kdy je skolí nějaká nepříjemná nemoc jako je kašel a rýma. No a co je roztomilejší než muž s červeným nosem?

Když se projeví dětinskost

Každý muž je, ať je v jakémkoliv věku, někde v hloubi duše stále malý kluk. Proto by drahou polovičku nemělo překvapit, když si domů přineseme stavebnici, po které jsme v dětství toužil nebo autíčko na dálkové ovládání. Ale nikdy si to nepřiznáme, samozřejmě, že je to všechno jen kvůli dětem ;)

Domácnost

Jsou samozřejmě pánové, pro které je péče o domácnosti maličkost. Přesto pro většinu je mnoho domácích prací jen příležitostnou aktivitou. Ženy musí někdy udržet nervy i v případě, že místo naší snahy o vytření spíše vytopíme byt nebo tehdy, když jsme chtěli udělat romantickou večeři a trošku při přípravě přípálíme nádobí.

Průšvihy

Ženy, máte doma muže, který vám i po letech společného soužití nosí květiny pro radost? V mnoha případech toto děláme jen proto, že máme nějaký průšvih, který si chceme vyžehlit. Ale i tak, není to prostě roztomilé?

Mužská soutěživost

Naše soutěživost někdy nemá hranic. Rozčilujeme se i proto, že jste nás porazily v kartách? Nechte nás občas vyhrát, ať si můžeme dokázat, že jsme prostě ti nejlepší.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |